Spis treści

Muzyka

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Sprzedam fortepian - Fortepiano
  Zajmujemy się sprzedażą fortepianów i pianin. Oferujemy także renowację i strojenie tych instrumentów. Firma jest jedynym przedstawicielem na Polskę producenta fortepianów i pianin - Wendl & Lung z Austrii. Dla studentów mamy specjalną zniżkę na indeks.
  http://www.fortepiano.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3

  Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3
  Właśnie ruszyła nowa wyszukiwarka mp3 na www.mp3-szukaj.eu .To pierwsza tego typu wyszukiwarka z tak dużą bazą darmowych i legalnych plików mp3, dzięki której łatwo i szybko znajdziesz swój ulubiony kawałek. Z nami wyszukasz piosenki z całego świata, utwory stare i najnowsze - zawsze bez trudu. Zapraszam na mp3-szukaj.eu tak często, jak tylko będziesz potrzebować darmowej piosenki mp3.
  http://www.mp3-szukaj.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklepy muzyczne

  Sklepy muzyczne
  Sklepy muzyczne działające w internecie zapewnią doskonałą obsługę techniczną. Ważna jest jakość kolumn, mikrofonów i kompresora oraz ogółu instrumentów muzycznych. Są gitary, perkusje, instrumenty klawiszowe. W sieci nabyć można także: Di-boxa, mixer dźwięku, profesjonalne słuchawki i halogenowe żarówki, czyli elementy odpowiedzialne za efekt jakim jest dźwięk na sali i w plenerze. Istotna jest również instalacja sprzętu. Odwiedź nasz sklep, a na pewno się nie zawiedziesz!
  http://www.e-musicshop.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Podkłady muzyczne i aranżacje

  Podkłady muzyczne i aranżacje
  Podkłady muzyczne dla wokalistów, na imprezy, do ćwiczeń, do karaoke itd. Podkłady czyli ścieżki dźwiękowe wykonywane są za pomocą profesjonalnych instrumentów, sampli i samplerów. Odbywa się to poprzez nagrywanie tak jak w studiu pojedyńczych ścieżek a następnie miksowanie za pomocą odpowiednich programów komputerowych. Podkłady muzyczne można kupić gotowe w naszym sklepie lub zamówić. Podkłady na zamówienie realizujemy z przysłanego materiału. Może to być nagranie, ścieżka dźwiękowa w formacie MP3 lub plik MIDI. Inne nazwy podkładów muzycznych to: playback, aranżacja, karaoke mp3, plejbek. Aby użyć podkładu do karaoke potrzebny jest tekst. Znalezienie tekstu do piosenki nie stanowi problemu.
  http://www.playback-artim.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Fora dyskusyjne Forum komputerowe Gotowe smsy Kursy i szkolenia Kursy komputerowe Kursy we Francji Cukiernie Dart Domki letniskowe na Mazurach Dla dzieci Dmuchańce Domki letniskowe
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt