Szachy

<wróć 0 1 dalej>

 • Gra w Szachy
  Zapraszam internetowych graczy w szachy czyli szachistów online do odwiedzenia tej strony poświęconej bardzo fajnemu i fascynującemu hobby czyli grze w szachy. Serwis na swoich łamach prezentuje wiele szachowych informacji. Szachy to raczej najciekawsza gra planszowa. Zawartość Szachowiska w dużym skrócie - historia szachów, życiorysy gwiazd - Akiba Rubinstein, Mieczysław Najdorf, Paul Morphy, Kapsparow, Darmowe programy dla szachistów, Polgar, Podstawowe zasady gry w szachy, Quizy i sondy tematycznie związane z szachami, Moroziewicz, Linki szachowe, Forum oraz wiele innych szachowych atrakcji.
  http://www.szachowisko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Turnieje online w szachy
  Prezentujemy stronę cyklu szachowego pod wiele mówiącą nazwą \"GP Ixion\". Prezentujemy aktualne wyniki, terminarz rozgrywania poszczególnych turniejów a także linki szachowe. Dla najlepszych zawodników - szachistów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szachy w serwisie Grand Prix to także fajna okazja do zmierzenia się z szachistami z całego globu. Zapraszamy do zabawy wszystkich adeptów gry szachowej bez względu na posiadaną siłę gry. Każdy szachista znajdzie tutaj odpowiedniego przeciwnika dla siebie.
  http://www.szachy.ixion.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy okiem kamery
  Strona z filmikami na temat gry w szachy. Prezentuje wielu znanych szachistów - arcymistrzów uchwyconych okiem kamery. Archiwizuje przełomowe momenty życia szachowego w kraju i za granicą . Filmiki szachowe posegregowane są według konkretnych , szachowych osobowości.
  http://szachy.gooqle.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy internetowe
  Szachy internetowe to strona szachowa istniejąca w sieci od ponad pięciu lat. Zawiera partie szachowe wraz z analizami do przeglądania online w przeglądarce. Relację z rozgrywek szachowych człowieka z silnikami szachowymi. Zapraszamy do częstych odwiedzin.
  http://box25.w.interia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szachy - ranking stron
  Ranking krajowych stron szachowych, przeznaczony dla ston o tematyce szachowej. Toplista umożliwia wyłuskanie w ogromie stron o grze w szachy tych aktywnych i najlepszych. Można się w tym celu posiłkować komentarzami oraz ocenami wystawianymi przez internautów.
  http://www.toplista.szachowisko.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w referacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt