Spis treści

Tłumaczenia pisemne

<wróć 0 1 dalej> • Tłumaczenia, tworzenie tekstów, analizy

  Tłumaczenia, tworzenie tekstów, analizy
  Rain Street to przedsiębiorstwo jednoosobowe oferujące usługi związane z tłumaczeniami i szeroko pojętą pracą z tekstem. Szczegółowa oferta firmy Rain Street obejmuje tłumaczenia z języka angielskiego (z wykorzystaniem popularnych programów komputerowych wspomagających tłumaczenie), tworzenie unikalnych tekstów (pozycjonujących, przeznaczonych do publikacji, artystycznych), analizy materiałów prasowych, transkrypcje ze słuchu oraz przepisywanie pism odręcznych.
  http://www.rainstreet.net
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumaczenia i praca z tekstem

  Tłumaczenia i praca z tekstem
  Rain Street to krakowskie biuro tłumaczeń i pracownia słowa w jednym. Wykorzystując nowoczesne programy komputerowe, oferuje swoim klientom tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, również naukowe i specjalistyczne, analizy treści prasy, tworzenie różnych tekstów na zamówienie oraz przepisywanie pism odręcznych i transkrypcje ze słuchu. Wykorzystywane przez firmę Rain Street programy komputerowe to, między innymi, SDL Trados Studio, MemoQ czy QDA Miner. Wszystkie usługi oferowane przez firmę wliczają się w zakres prac na odległość - korzystać z nich można z dowolnego miejsca na świecie. Wycena zleceń każdorazowo jest darmowa. Firma wystawia faktury VAT, oferując przy tym korzystne dla klientów ceny i warunki płatności.
  http://www.rainstreet.net
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt