Spis treści

Tłumaczenia pisemne

<wróć 0 1 dalej> • Tłumaczenia, tworzenie tekstów, analizy

  Tłumaczenia, tworzenie tekstów, analizy
  Rain Street to przedsiębiorstwo jednoosobowe oferujące usługi związane z tłumaczeniami i szeroko pojętą pracą z tekstem. Szczegółowa oferta firmy Rain Street obejmuje tłumaczenia z języka angielskiego (z wykorzystaniem popularnych programów komputerowych wspomagających tłumaczenie), tworzenie unikalnych tekstów (pozycjonujących, przeznaczonych do publikacji, artystycznych), analizy materiałów prasowych, transkrypcje ze słuchu oraz przepisywanie pism odręcznych.
  http://www.rainstreet.net
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumaczenia i praca z tekstem

  Tłumaczenia i praca z tekstem
  Rain Street to krakowskie biuro tłumaczeń i pracownia słowa w jednym. Wykorzystując nowoczesne programy komputerowe, oferuje swoim klientom tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, również naukowe i specjalistyczne, analizy treści prasy, tworzenie różnych tekstów na zamówienie oraz przepisywanie pism odręcznych i transkrypcje ze słuchu. Wykorzystywane przez firmę Rain Street programy komputerowe to, między innymi, SDL Trados Studio, MemoQ czy QDA Miner. Wszystkie usługi oferowane przez firmę wliczają się w zakres prac na odległość - korzystać z nich można z dowolnego miejsca na świecie. Wycena zleceń każdorazowo jest darmowa. Firma wystawia faktury VAT, oferując przy tym korzystne dla klientów ceny i warunki płatności.
  http://www.rainstreet.net
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt