Spis treści

Usługi porządkowe
 • Sprzątanie Katowice

  Sprzątanie Katowice
  Firma porządkowa Progress 2 świadczy kompleksowe usługi porządkowe na terenie Katowic i miast sąsiednich. Obsługuje klientów indywidualnych oraz firmy. Nasza firma posiada duże doświadczenie w sprzątaniu powierzchni biurowych oraz mieszkalnych. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy starannie i w terminie. Zlecenia przyjmujemy 7 dni w tygodniu.
  http://progress-2.katowice.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Prace wysokościowe Częstochowa

  Prace wysokościowe Częstochowa
  P.U.H. Gaj wykonuje wszelkie prace wysokościowe jak również wycinkę i pielęgnację drzew w trudno dostępnych miejscach np. między zabudowaniami, przy liniach przesyłowych, cmentarzach itp. Używamy technik alpinistycznych, które pozwalają na dotarcie w każde miejsce korony drzewa. Mamy fachową wiedzę, doświadczenie, oraz wszystkie dokumenty które uprawniają nas do przeprowadzania takich prac.
  http://www.wycinkadrzew.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Czyszczenie dywanów Gdańsk

  Czyszczenie dywanów Gdańsk
  Oferujemy fachowe czyszczenie dywanów. Gdańsk to jedno z miast, w którym wykonujemy swoje usługi. Zapewniamy nieodpłatny dojazd do klienta na terenie Trójmiasta. W zakresie wykonywanych usług mieści się także czyszczenie posadzek kamiennych, tarasów itd. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem czyszczącym. Używamy profesjonalnych preparatów firmy Karcher.
  http://www.clean.org.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Usługi porządkowe dla firm i instytucji

  Usługi porządkowe dla firm i instytucji
  Profesjonalne usługi porządkowe dla firm i instytucji na terenie Łodzi i aglomeracji łódzkiej. Firma z dużym doświadczeniem na rynku, główne specjalizacje: sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, sprzątanie firm i biur, a także sprzątanie przychodni oraz szpitali. Oprócz wykwalifikowanej kadry, dysponuje również nowoczesnym parkiem maszynowym. Dostosowanie do potrzeb klienta oraz profesjonalizm świadczonych usług to najistotniejsze zalety firmy.
  http://www.lodzsprzatanie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pielęgnacja i utrzymanie nagrobków

  Pielęgnacja i utrzymanie nagrobków
  Nasza firma oferuje Państwu wszechstronne usługi sprzątania i pielęgnacji grobów. Zajmujemy się profesjonalnym sprzątaniem i całoroczną opieką nad grobami. Do wszelkich robót pielęgnacji na nagrobkach posługujemy się wyłącznie profesjonalne środki, które dzięki swym właściwością pozwalają na długotrwałe zachowanie czystości i blasku pielęgnowanym powierzchniom. Wszelkie prace wykonujemy ściśle z Państwa zaleceniami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszą oferta. Gwarantujemy wysoka jakość świadczonych prac.
  http://dbajogrob.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Zabrze Zespoły taniec Katalog stron Katalogi firm Katalogi stron Prace licencjackie Prace magisterskie Prawo
rzeźba Olszanska. Pracownia Olszańska prezentuje: malarstwo, rzeźba Olszanska , lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt