Spis treści

Psycholog

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Psychoterapia Poznań

  Psychoterapia Poznań
  Psychoterapia, a także szeroko rozumiana pomoc psychologiczna adresowana jest do wszystkich, bez względu na wiek, płeć lub też specyfikę problemu. Wyjątkowość tej formy pomocy polega z jednej strony na procedurze leczniczej, z drugiej jednak na czynnościach prewencyjnych. Higiena zdrowia psychicznego, właściwej kondycji emocjonalnej jest tak samo ważna jak codzienna troska o naszą fizyczność. Psycholog - rola, jaką odgrywa w procesie terapii, jest na wskroś modyfikowalna i skorelowana specyfiki pacjenta, a także jego problemu. MIND Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne to znakomita oferta dla osób z Poznania, a także pobliskich miejscowości, na przykład Swarzędza.
  http://mindpsycholog.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Skuteczny psycholog - Ursynów

  Skuteczny psycholog - Ursynów
  Czasami w naszym życiu dzieją się rzeczy, z którymi sami nie potrafimy sobie poradzić. Dręczy nas wewnętrzne napięcie wywoływane przez najróżniejsze problemy natury psychicznej, emocjonalnej. W takiej sytuacji nie powinno się pozostawać obojętnym. Psycholog jest odpowiednią osobą w takiej sytuacji. Jeśli szukacie Państwo dobrego psychologa, który przyjmuje w okolicach Ursynowa bądź Mokotowa to zapraszamy serdecznie do naszej oferty dostępnej na stronie www.
  http://pracowniaterapeutyczna.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Psycholog Pruszków

  Psycholog Pruszków
  W Instytucie Psychologii Klinicznej i Psychoterapii w miejscowości Pruszków pracują wykwalifikowani psychologowie, których wiedza poparta jest dogłębnymi studiami oraz praktycznym doświadczeniem. Zespół zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym oraz psychoanalitycznym. Spotkania organizowane są zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. To, co wyróżnia Instytut Psychologii w Pruszkowie to profesjonalne, indywidualne podejście.
  http://psychoanaliza.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Psycholog Warszawa

  Psycholog Warszawa
  Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii &#8211; Gutkowski ma oddziały w kilku miastach Polski. Warszawa to miasto, w którym postał pierwszy ośrodek z inicjatywy Sławomira Gutkowskiego. Pozostałe oddziały znajdują się w Łodzi, Ciechanowie, Katowicach i Poznaniu. Prywatny psycholog udziela fachowej pomocy osobom, które borykają się z uzależnieniami i wszelkiego typu problemami.
  http://www.hipnoza.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Architektura wnętrz Bajki, Baśnie Choreograf Aukcje internetowe Bazy cenowe Blogi Astronomia Biblioteki Dzienniki szkolne Baseny Białogóra Bieszczady
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt