Programowanie

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Pisanie programów na zamówienie
  Zajmuje się pisaniem programów oraz stron www na zamówienie. Tworzę programy dla studentów jak i firm. Pod platformy Windows, Linux. W środowisku Windows programy konsolowe jak i okienkowe przy wykorzystaniu Visual C++ lub DevC++. Aplikacje pisane pod MFC lub WINAPI. Piszę także w ANSI C, skrypty w środowisku Matlab, programy w Javie oraz w jezyku Ada95. Strony www w PHP z wykorzystaniem mySQL-a oraz technologii XHTML, CSS, JavaScript, JSP, XML, XSL, Flash itp.
  http://pisanieprogramow.eurohaft.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Programy firmy Insert: Subiekt, Rachmistrz, Rewizor
  Bogata funkcjonalność, intuicyjność obsługi, konkurencyjna cena - to niepodważalne atuty oprogramowania firmy Insert. Jesteśmy jedną z niewielu firm w województwie lubuskim i jedyną w Zielonej Górze o statusie partnera handlowego firmy Insert. Ponadto nasi pracownicy posiadają tytuł dyplomowanych serwisantów programów Subiekt GT, Rachmistrz GT oraz Rewizor GT.
  http://www.eseven.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie na zamówienie
  Nowoczesne systemy informatyczne na zamówienie dla biznesu i administracji. Oferujemy oprogramowania na zamówienie, systemy CMS, wsparcie wdrożenia systemów. CStudios Software House specjalizuje się w opracowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych. Naszą ofertę adresujemy głównie do firm i organów administracji publicznej. W przygotowaniu rozwiązań informatycznych stosujemy światowe standardy modelowania projektów i zarządzania nimi. Należą do nich PRINCE2 oraz Rational Unified Process. Dzięki nim dostarczane przez nas oprogramowanie jest optymalnie dostosowane do konkretnych potrzeb Klientów.
  http://www.cstudios.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Oprogramowanie ITCube
  ICsolutions - Internetowe rozwiązania biznesowe CRM (Customer Relationship Management), producent oprogramowania ITCube CRM który pozwala na uzyskanie obrazu relacji firmy z klientem. Oprogramowanie sieciowe, zarządzanie - system, pakiet ITCube. Kuminikacja zewnętrzna i wewnętrzna.
  http://www.icsolutions.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Programy antywirusowe
  Korzystanie z komputera podłączonego do internetu wiąże się nierozerwalnie z dużym ryzykiem. Komputer podłączony do sieci jest zaatakowany po kilkudziesięciu minutach od momentu podłączenia. Nasi inżynierowie ukończyli niezbędne szkolenia handlowe i techniczne potrzebne do prowadzenia sprzedaży i wdrożeń systemów bezpieczeństwa danych. Realizujemy zamówienia z całej Polski. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja.
  http://www.antywirusexpert.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt