Telefony komórkowe

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>
 • Oprogramowanie na symbiana

  Oprogramowanie na symbiana
  Blog poświęcony aplikacjom i urządzeniom mobilnym. Recenzje, newsy i ciekawostki ze świata Symbiana, Windows mobile, Androida i iPhonów. Eksploruj świat komórek i smartphonów.Dowiedz się wszystkiego na temat swojego telefonu komórkowego.
  http://blog.inhand.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych

  Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych
  Pingo to wirtualna karta telefoniczna oferowana przez jednego z największych na świecie operatorów połączeń międzynarodowych. Oferuje jedne z najniższych na rynku cen rozmów telefonicznych, nie ma żadnych ukrytych opłat a można jej używać na całym świecie. Ceny rozmów z USA do Polski zaczynają się od 0.9 centa za minutę, ale Pingo oferuje tanie dzwonienie do kilkuset krajów na całym świecie.
  http://pingopl.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Przegląd najlepszych kart telefonicznych w USA

  Przegląd najlepszych kart telefonicznych w USA
  Porównanie najlepszych kart telefonicznych w USA. W przejrzystej tabeli znajdziesz wszystkie ceny za rozmowy międzynarodowe, stawki operatorów, opłaty i dopłaty za połączenia. Są też recenzje jakości usługi oraz wyjaśnienia często używanych terminów. Informacje praktyczne o numerach telefonów w Stanach Zjednoczonych, Polsce i innych krajach.
  http://zadzwon.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1

  Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1
  Android.com.pl - to największe w Polsce Centrum Platformy Google Android OS. Systemu operacyjnego na którym pracuje Era G1 z Google oraz inne. Android.com.pl to największe w Polsce Forum Android, telefony, gry, aplikacje, programy, download, recenzje, ciekawostki oraz wszystko inne powiązane z systemem Google Android i pracującymi na nim telefonami takimi jak: Era G1 z Google, T-Mobile G1, HTC Dream, HTC Magic, HTC Hero i inne. Na naszym Forum Android znajdziesz pomoc Era G1 oraz poradniki (tutoriale) do ulepszania Twojego Androida.
  http://android.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach
{druk cyfrowy na bawełnie. druk cyfrowy na tkaninach

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt