Spis treści

Beton

<wróć 0 1 dalej> • renowacja posadzki

  renowacja posadzki
  Przedsiębiorstwo P. Górski Spółka Komandytowa powstało w roku 2006. W ramach prowadzonej od tego czasu działalności przeprowadziliśmy wiele napraw i regeneracji starych lub uszkodzonych posadzek betonowych, stosując w głównej mierze technologię polerowanego betonu. Prace były również wykonywane w obiektach nowopowstających, budowanych na potrzeby przemysłowe i indywidualne.
  http://www.pgsk.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • PHUP Janik - betoniarnia, tartak

  PHUP Janik - betoniarnia, tartak
  Produkcja i sprzedaż atestowanego betonu towarowego. Wykonujemy dostawy betonu betonomieszarkami wyposażonymi w pompy do betonu. W ofercie m.i.: Beton towarowy, Palisady, Więźba dachowa, Deski, Drewno opałowe, Trociny. Zapraszamy przy drodze krajowej nr 46, województwo OPOLSKIE
  http://www.betoniarnia.janik.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Centromet

  Centromet
  W naszej ofercie: spawarki firmy Kemppi, materały spawalnicze, maszyny i urządzenia do obróbki skrawaniem, druty, palniki i nie tylko. Centromet działa na rynku od roku 1993 jako firma rodzinna. Od samego początku priorytetem dla nas była nawyższa jakość oferowanego towaru i zadowolenie Klientów. Dlatego też nawiązaliśmy współpracę z firmą Kemppi, która doceniając nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie przyznała nam tytuł Dealera Premium.
  http://www.centrometwarszawa.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ogrodzenia betonowe

  Ogrodzenia betonowe
  Producent oferuje betonową kostkę ogrodzeniową z której można budować eleganckie ogrodzenia betonowe a także rożnego rodzaju murki ozdobne. Na stronie znajduje się pełna oferta naszej firmy.
  http://www.avesogrodzenia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sterowanie betoniarnią

  Sterowanie betoniarnią
  AKCES AUTOMATYKA to firma zajmująca się systemami automatyki, naważania oraz wagowymi. Oferujemy nowoczesne sterowanie betoniarnią. Zachęcamy do wejścia na witrynę www Akces Automatyka po dodatkowe informacje.
  http://www.akcesautomatyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Katalogi stron Kolokacja Kserokopiarki Prawo Prezentacje maturalne Przedszkola Joga Kajaki Kluby sportowe Gotowe smsy Grillowanie Gry
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt