Żeglarstwo
 • Żaglówki

  Żaglówki
  Wypożyczenie żaglówki, wynajem łódek i tani czarter jachtów - oferta na całych Mazurach, skorzystaj z gwarancji niskiej ceny danego jachtu. Porównasz jachty motorowe i żaglowe, ceny oraz zarezerwujesz jacht - tania wypożyczalnia żaglówek i wypożyczalnia łodzi na mazurach, Giżycko, warmińsko-mazurskie. Tanio czarter jachtów mazury - Antila, Twister. Zbiór praktycznych porad przed rejsem - praktyczne porady, im wcześniej rezerwujesz, tym mniej płacisz.
  http://www.interjacht.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rejsy Morskie

  Rejsy Morskie
  REJSY MORSKIE to kilkudniowy wypoczynek na pokładzie jachtu żaglowego. Przemierzamy ciepłe wody Chorwacji - zwanej ‘żeglarskim rajem’, Grecji, Korsyki oraz Skandynawii. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Począwszy od miłośników relaksu i plażowania, których zachwycą kąpiele słoneczne, malownicze zakątki, wieczory w lokalnych tawernach… Po poszukiwaczy wyzwań i zastrzyku adrenaliny, którzy takie atrakcje jak np. parasailing, canyoning, rafting będą wspominać przez całe życie. REJSY MORSKIE to udany wypoczynek i świetna zabawa, którą można przeżyć z całą rodziną, przyjaciółmi lub pojedynkę. Zapraszamy!
  http://www.rejsymorskie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Regaty

  Regaty
  „Tawernaskipperów.pl” jest to jedyna strona w krajowym internecie, jaka scala w sobie praktycznie wszystkie zagadnienia dotyczące żeglarstwa lub rejsów morskich. Bez znaczenia czy będzie to amator, lub specjalista w tym zakresie, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wyszukamy na niej w szczególności pomysły osób, które przeżyły wodne podróże, fachowe rady itd. Poszukujący pomysłu są w stanie skorzystać z osiągalnych propozycji rejsów morskich albo wiadomości odnoszących się do regat. Niewątpliwym atutem jest możliwość zapisania się na kursy żeglarskie, które w przyszłości dopuszczają nam samodzielne pływanie.
  http://www.tawernaskipperow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt