Żeglarstwo
 • Żaglówki

  Żaglówki
  Wypożyczenie żaglówki, wynajem łódek i tani czarter jachtów - oferta na całych Mazurach, skorzystaj z gwarancji niskiej ceny danego jachtu. Porównasz jachty motorowe i żaglowe, ceny oraz zarezerwujesz jacht - tania wypożyczalnia żaglówek i wypożyczalnia łodzi na mazurach, Giżycko, warmińsko-mazurskie. Tanio czarter jachtów mazury - Antila, Twister. Zbiór praktycznych porad przed rejsem - praktyczne porady, im wcześniej rezerwujesz, tym mniej płacisz.
  http://www.interjacht.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Rejsy Morskie

  Rejsy Morskie
  REJSY MORSKIE to kilkudniowy wypoczynek na pokładzie jachtu żaglowego. Przemierzamy ciepłe wody Chorwacji - zwanej ‘żeglarskim rajem’, Grecji, Korsyki oraz Skandynawii. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Począwszy od miłośników relaksu i plażowania, których zachwycą kąpiele słoneczne, malownicze zakątki, wieczory w lokalnych tawernach… Po poszukiwaczy wyzwań i zastrzyku adrenaliny, którzy takie atrakcje jak np. parasailing, canyoning, rafting będą wspominać przez całe życie. REJSY MORSKIE to udany wypoczynek i świetna zabawa, którą można przeżyć z całą rodziną, przyjaciółmi lub pojedynkę. Zapraszamy!
  http://www.rejsymorskie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Regaty

  Regaty
  „Tawernaskipperów.pl” jest to jedyna strona w krajowym internecie, jaka scala w sobie praktycznie wszystkie zagadnienia dotyczące żeglarstwa lub rejsów morskich. Bez znaczenia czy będzie to amator, lub specjalista w tym zakresie, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wyszukamy na niej w szczególności pomysły osób, które przeżyły wodne podróże, fachowe rady itd. Poszukujący pomysłu są w stanie skorzystać z osiągalnych propozycji rejsów morskich albo wiadomości odnoszących się do regat. Niewątpliwym atutem jest możliwość zapisania się na kursy żeglarskie, które w przyszłości dopuszczają nam samodzielne pływanie.
  http://www.tawernaskipperow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt