Żeglarstwo
 • Produkcja jachtów

  Produkcja jachtów
  Dozwolona jest również sprzedaż jachtów, które były już używane. Bardzo prosta, a zarazem oryginalna budowa może zagwarantować odpoczynek dla rodzinny. W wytwarzaniu jachtów się specjalizują stocznie. Przedsiębiorstwa, które wytwarzają jednostki pływające z reguły mają w swojej ofercie ogromny asortyment. W obecnych czasach znaczna ilość osób do kilkudniowych wycieczek wykorzystuje jachty. Produkcja jachtów zwykle odbywa się w stoczniach. Wiele ofert sprzedaży czy też kupna jachtu można odnaleźć na różnych forach tematycznych. Nowoczesna moda akcentuje smukłą konstrukcję jachtu żaglowego.
  http://e-lines.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sprzedam jacht

  Sprzedam jacht
  Ludzie, którzy posiadają żeglarską kartę rabatową zwykle mogą liczyć na zniżki przy wynajmowaniu jachtu. Decydując się na wycieczkę jachtem po jeziorze nie powinniśmy zapominać o zabraniu ciepłych ubrań. Jacht motorowy stosowany jest do rekreacji i motorowodnej turystyki, jak również do łowienia ryb. Spółki produkujące jednostki pływające z reguły mają w ofercie ogromny wachlarz. Sprzedam jacht, kupię jacht oraz wiele podobnych informacji bez trudu można przeczytać na stronach, które są związane z żeglarstwem.
  http://e-lines.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Łódź motorowa

  Łódź motorowa
  Osoby, które uwielbiają piękne mazurskie jeziora mają szansę poznać je lepiej, jeżeli zdecydują się na charter jachtów. Łódź motorowa jest to niewielki statek używany do żeglugi morskiej, mogący przewozić co najwyżej dwunastu pasażerów. Dość spory kokpit jest w stanie zapewnić ochronę dla bardzo młodych członków załogi. Dużo ofert kupna, jak również sprzedaży jachtów szybko można odnaleźć w Internecie. Na tym portalu odnajdziesz wiele ciekawostek nt. jachtów. Producenci jachtów tworząc jachty, zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo ewentualnych nabywców.
  http://e-lines.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sprzedaż jachtów

  Sprzedaż jachtów
  Możliwa jest też sprzedaż jachtów używanych. Jachty czartery są w elastyczny sposób dopasowane do oczekiwań klienta. Jacht motorowy jest łatwy, jak też nadzwyczaj lekki w sterowaniu. W ciągu minionych lat bardzo popularne stały się czartery jachtu. Dobrym wyjściem, aby przeżyć wspaniały rejs jest czarter jachtu. Bogate oferty kupna, a także sprzedaży jachtów z łatwością można znaleźć w Internecie.
  http://e-lines.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt