Żeglarstwo
 • Czartery Grecja

  Czartery Grecja
  Aniata to strona internetowa firmy oferującej czartery jachtów w Grecji. Właścicielem firmy jest Jerzy Marczyński - przez 20 lat posiadacz ośrodka ANIATA nad Jeziorem Przystań na Mazurach i organizator regat ANIATY. W odróżnieniu od innych firm, gdzie otrzymujesz z reguły propozycję wynajmu anonimowego jachtu i spełniający dane kryteria - to znaczy klasa oraz wielkość jachtu, rok produkcji, Aniata oferuje konkretny jacht - Gib'Sea 43 o nazwie „Angela" wyprodukowany w 2002 roku, w doskonałym stanie technicznym. Jerzy Marczyński funkcjonuje w grupie prywatnych, greckich właścicieli jachtów co m.innymi pozwala mi na zapewnienie pełnego serwisu technicznego na akwenie morza Egejskiego i Jońskiego.
  http://www.aniata.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Czarter jachtów

  Czarter jachtów
  Certa Marine w ofercie czarter jachtów w Chorwacji . Organizujemy eskapady wędkarskie w Szwecji, Norwegii i Polsce. Oferujemy rejsy morskie "na życzenie" a także rejsy po Pojezierzu Mazurskim. Prowadzimy szkolenia motorowodne i żeglarskie. Kadra aktywnych żeglarzy zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo.
  http://www.certamarine.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kamizelki ratunkowe, kapoki

  Kamizelki ratunkowe, kapoki
  Kapoki jest profesjonalnym sklepem internetowym. Naszą domeną jest sprzęt ratunkowy. Jesteśmy liderem w sprzedaży kamizelek ratunkowych oraz środków asekuracyjnych. Oferowane kamizelki ratunkowe oraz asekuracyjne przeznaczone są m.in. dla amatorów windsurfingu, żeglarzy, kajakarzy czy wędkarzy.
  http://www.kapoki.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kurs żeglarski kraków

  kurs żeglarski kraków
  Chcesz być żeglarzem - dobrze trafiłeś. Flota Żeglarska w Chrzanowie organizuje kursy żeglarskie, którego celem jest uzyskanie stopnia żeglarza jachtowego. Patent będzie uprawniał do prowadzenia jachtów (bez ograniczeń) na wodach śródlądowych. Organizujemy szkolenia na patenty żeglarskie i motorowodne. Zawsze stawiamy na jakość i wysoki poziom szkolenia - naszą kadrę stanowią doświadczeni skipperzy i instruktorzy, stale doskonalący nabyte umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie.
  http://www.flotazeglarska.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt