Żeglarstwo
 • Czartery Grecja

  Czartery Grecja
  Aniata to strona internetowa firmy oferującej czartery jachtów w Grecji. Właścicielem firmy jest Jerzy Marczyński - przez 20 lat posiadacz ośrodka ANIATA nad Jeziorem Przystań na Mazurach i organizator regat ANIATY. W odróżnieniu od innych firm, gdzie otrzymujesz z reguły propozycję wynajmu anonimowego jachtu i spełniający dane kryteria - to znaczy klasa oraz wielkość jachtu, rok produkcji, Aniata oferuje konkretny jacht - Gib'Sea 43 o nazwie „Angela" wyprodukowany w 2002 roku, w doskonałym stanie technicznym. Jerzy Marczyński funkcjonuje w grupie prywatnych, greckich właścicieli jachtów co m.innymi pozwala mi na zapewnienie pełnego serwisu technicznego na akwenie morza Egejskiego i Jońskiego.
  http://www.aniata.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Czarter jachtów

  Czarter jachtów
  Certa Marine w ofercie czarter jachtów w Chorwacji . Organizujemy eskapady wędkarskie w Szwecji, Norwegii i Polsce. Oferujemy rejsy morskie "na życzenie" a także rejsy po Pojezierzu Mazurskim. Prowadzimy szkolenia motorowodne i żeglarskie. Kadra aktywnych żeglarzy zapewnia profesjonalną obsługę i doradztwo.
  http://www.certamarine.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kamizelki ratunkowe, kapoki

  Kamizelki ratunkowe, kapoki
  Kapoki jest profesjonalnym sklepem internetowym. Naszą domeną jest sprzęt ratunkowy. Jesteśmy liderem w sprzedaży kamizelek ratunkowych oraz środków asekuracyjnych. Oferowane kamizelki ratunkowe oraz asekuracyjne przeznaczone są m.in. dla amatorów windsurfingu, żeglarzy, kajakarzy czy wędkarzy.
  http://www.kapoki.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kurs żeglarski kraków

  kurs żeglarski kraków
  Chcesz być żeglarzem - dobrze trafiłeś. Flota Żeglarska w Chrzanowie organizuje kursy żeglarskie, którego celem jest uzyskanie stopnia żeglarza jachtowego. Patent będzie uprawniał do prowadzenia jachtów (bez ograniczeń) na wodach śródlądowych. Organizujemy szkolenia na patenty żeglarskie i motorowodne. Zawsze stawiamy na jakość i wysoki poziom szkolenia - naszą kadrę stanowią doświadczeni skipperzy i instruktorzy, stale doskonalący nabyte umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - na pewno znajdziesz w niej coś dla siebie.
  http://www.flotazeglarska.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszczące lewi-polska. Nasze maszyny czyszczące lewi-polska to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt