Żeglarstwo

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej> • Czarter Mazury

  Czarter Mazury
  Firma Nautiner Charter kieruje swoją ofertę do wszystkich entuzjastów żeglarstwa i osób kochających Mazury. Zapewniamy pełen wachlarz usług w zakresie wynajmu jachtów. Proponujemy czarter wysokiej jakości jachtów żaglowych i motorowych. Posiadamy nowoczesne, komfortowo wyposażone jachty. W ramach świadczonych usług zajmujemy się również organizowaniem imprez firmowych, rejsów rodzinnych i innych przejawów aktywnej turystyki.
  http://nautiner-charter.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Klub Motorowodny MORS -Bydgoszcz

  Klub Motorowodny MORS -Bydgoszcz
  Bydgoski Klub Motorowodny MORS jest stowarzyszeniem działającym od 1957 r. Naszym głównym celem od ponad 50-lat jest propagowanie turystyki motorowodnej. W szeregi Klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka wodna, a zwłaszcza turystyka motorowodna.W sezonie letnim zapraszamy na kursy motorowodne. Klub posiada swoją przystań na Torze Regatowym w Brdyujściu. Jest to akwen rz.Brdy na międzynarodowej drodze wodnej E-70. Siedzibą Klubu jest stalowa barka o nazwie ELLA z roku 1929 jest ona miejscem spotkań bydgoskich motorowodniaków. W sezonie letnim przystań jest monitorowana, co zapewnia bezpieczne cumowanie łodzi naszych członków i oczywiście Naszych Gości.
  http://www.klubmotorowodnymors.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wielka pętla wielkopolski

  wielka pętla wielkopolski
  Wielkopolska to wspaniałe województwo. Natomiast Wielka Pętla Wielkopolski to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego, urlopu czy weekendu. Możliwość wynajęcia wspaniałej barki wraz z wyposażeniem oraz możliwość obejrzenia tego, co niewiele osób widziało kusi coraz większą ilość osób. Korzystanie z usług firmy www.rejsynawarcie.pl gwarantuje wysoki ich poziom. Firma oferuje wpw czarter w korzystnych cenach. Dzięki nowoczesnym łodziom, zwanym barkami, mogą Państwo spędzić wakacje aktywnie, bez obawy o jakiekolwiek braki sanitarne.
  http://rejsynawarcie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? Świetny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt