Żeglarstwo

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej> • Czarter Mazury

  Czarter Mazury
  Firma Nautiner Charter kieruje swoją ofertę do wszystkich entuzjastów żeglarstwa i osób kochających Mazury. Zapewniamy pełen wachlarz usług w zakresie wynajmu jachtów. Proponujemy czarter wysokiej jakości jachtów żaglowych i motorowych. Posiadamy nowoczesne, komfortowo wyposażone jachty. W ramach świadczonych usług zajmujemy się również organizowaniem imprez firmowych, rejsów rodzinnych i innych przejawów aktywnej turystyki.
  http://nautiner-charter.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Klub Motorowodny MORS -Bydgoszcz

  Klub Motorowodny MORS -Bydgoszcz
  Bydgoski Klub Motorowodny MORS jest stowarzyszeniem działającym od 1957 r. Naszym głównym celem od ponad 50-lat jest propagowanie turystyki motorowodnej. W szeregi Klubu zapraszamy wszystkich tych, którym nie jest obca turystyka wodna, a zwłaszcza turystyka motorowodna.W sezonie letnim zapraszamy na kursy motorowodne. Klub posiada swoją przystań na Torze Regatowym w Brdyujściu. Jest to akwen rz.Brdy na międzynarodowej drodze wodnej E-70. Siedzibą Klubu jest stalowa barka o nazwie ELLA z roku 1929 jest ona miejscem spotkań bydgoskich motorowodniaków. W sezonie letnim przystań jest monitorowana, co zapewnia bezpieczne cumowanie łodzi naszych członków i oczywiście Naszych Gości.
  http://www.klubmotorowodnymors.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wielka pętla wielkopolski

  wielka pętla wielkopolski
  Wielkopolska to wspaniałe województwo. Natomiast Wielka Pętla Wielkopolski to idealne miejsce na spędzenie czasu wolnego, urlopu czy weekendu. Możliwość wynajęcia wspaniałej barki wraz z wyposażeniem oraz możliwość obejrzenia tego, co niewiele osób widziało kusi coraz większą ilość osób. Korzystanie z usług firmy www.rejsynawarcie.pl gwarantuje wysoki ich poziom. Firma oferuje wpw czarter w korzystnych cenach. Dzięki nowoczesnym łodziom, zwanym barkami, mogą Państwo spędzić wakacje aktywnie, bez obawy o jakiekolwiek braki sanitarne.
  http://rejsynawarcie.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Apteka Architektura Architektura ogrodu Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Poezja Grafika Gry Gry Losowe Online Lingwistyka List Motywacyjny Matematyka
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt