Spis tre¶ci

Architektura ogrodu

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Pielęgnacja ro¶lin doniczkowych w Wałbrzychu

  Pielęgnacja ro¶lin doniczkowych w Wałbrzychu
  Młoda, prężnie rozwijaj±ca się firma ¶wiadcz±c± usługi ogrodnicze dla firm i osób prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, urz±dzaniem i pielęgnacj± terenów zieleni oraz wystrojem wnętrz zieleni± i jej pielęgnacj±. Zatrudniamy osoby z wyższym i ¶rednim wykształceniem z zakresu architektury krajobrazu i ogrodnictwa oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Wiedza, umiejętno¶ci i do¶wiadczenie, pozwalaj± nam tworzyć indywidualny, niepowtarzalny charakter urz±dzanych ogrodów i dekorowanych pomieszczeń. Zamiłowanie do tego co robimy przekłada się na jako¶ć oferowanych usług. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jako¶ci materiał szkółkarski, który dostosowany jest do naszych warunków klimatycznych.
  http://www.polskiogrod.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot

  Eden - Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja ogrodów, Gdańsk, Gdynia, Sopot
  Firma Eden zajmuje się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacj± ogrodów na terenie Trójmiasta. Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu. Pielęgnujemy ogrody w Kartuzach, Ko¶cierzynie, Lęborku Zakładamy ogrody głównie na terenie Trójmiasta: Gdańska , Gdyni , Sopotu , pielęgnujemy ogrody w Kartuzach , Ko¶cierzynie i Lęborku . Prowadzimy również sprzedaż kory drzewnej . Zapewniamy transport na całym obszarze województwa Pomorskiego
  http://www.eden-ogrody.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Zakładanie ogrodów

  Zakładanie ogrodów
  Urz±dzanie, zakładanie, projektowanie ogrodów i terenów zieleni. Aranżacja wnętrz zieleni± i projekty ogrodów - Kamila Tomasiewicz - systemy nawadniania, ogrody przydomowe. Wykonujemy oczka wodne, ogrody zimowe, architektura krajobrazu przy siedzibach firm. Budowa terenów zieleni, ogród Warszawa, Mazowieckie. Pracownia w Warszawie zaprasza po projekt ogrodu - pielęgnacja i aranżacja zieleni, oczka wodne, ogrody Warszawa, woj. mazowieckie.
  http://www.jardin.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Projektowanie i zakładanie ogrodów

  Projektowanie i zakładanie ogrodów
  Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów oraz terenów zielonych. Nasze usługi zadowol± nawet najbardziej wymagaj±cych klientów, ponieważ ogrody to nasza pasja. W celu uzupełnienia naszej oferty oferujemy również usługi brukarskie. Współpracujemy z najlepszymi producentami i dostawcami kostek brukowych, urz±dzeń ogrodowych i ro¶lin. Stosujemy sprawdzony, najwyższej jako¶ci materiał szkółkarski. Swoj± ofertę kierujemy do osób prywatnych i firm z województwa ¶l±skiego i województw o¶ciennych. Nasze do¶wiadczenie sprawia, że nasze ogrody s± piękne i unikatowe. Dla wygody naszych klientów w trakcie prac projektowych konsultacje prowadzimy u Klienta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert± i kontaktu.
  http://www.kreowanie-natury.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt