Spis tre¶ci

Filtracja
 • ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne

  ChemTech FilterTech Przemysłowe Instalacje Filtracyjne
  Jeste¶my producentem filtrów ¶wiecowych, filtrów workowych, obudów filtracyjnych, filtrów przemysłowych, instalacji membranowych. Możemy służyć pomoc± w projektowaniu nowych stacji uzdatniania wody, optymalizacji istniej±cych układów przygotowania wody, w oparciu o filtry mechaniczne żwirowe i piaskowe, stacje i wymienniki jonitowe, systemy i układy katalitycznego odtleniania wód przeznaczonych do zasilania kotłów parowych wod± DEM.W dziedzinie ochrony ¶rodowiska możemy zaoferować oczyszczanie ¶cieków pochodz±cych z procesów elektrochemicznej obróbki metali, odzysk metali z roztworów, zamykanie obiegów wodnych. Posiadamy szerok± gamę filtrów do galwanizerni.Oczyszczamy wody pitne ze zwi±zków baru, boru i arsenu.
  http://www.www.filtertech.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Odwrócona osmoza

  Odwrócona osmoza
  Osmozaserwis to sklep internetowy, w którym można kupić efektywne filtry do wody. Ich obowi±zkiem jest oczyszczanie wody technicznej oraz pitnej. Asortyment sklepu mie¶ci prekursorskie filtry do wody węglowe, sznurkowe, wielostopniowe systemy oczyszczania wody - odwróconej osmozy, a także ofertę odżelaziaczy, zmiękczaczy itp. W zestawie produktów sklepu internetowego znajduj± się wył±cznie doskonałe produkty najlepszych producentów.
  http://www.osmozaserwis.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Filtry do wody wrocław

  Filtry do wody wrocław
  ACOM ? wrocławska firma, maj±ca dobr± reputację w branży uzdatniania i oczyszczania wody, poleca swoj± ofertę w sklepie internetowym acom.wroc.pl. Profesjonalnie zaopatrzony sklep gwarantuje szybki zakup towarów, takich jak: filtry do wody, nowoczesne filtry molekularne, urz±dzenia służ±ce do zmiękczania wody, membrany osmotyczne i wiele więcej. Wyróżnikiem produktów jest ich pochodzenie ? ACOM zapewnia tylko artykuły renomowanych marek, charakteryzuj±ce się efektywno¶ci± i wydajno¶ci±. Zróżnicowanie asortymentu oraz szybka realizacja zamówień.
  http://www.acom.wroc.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Filtry kieszeniowe

  Filtry kieszeniowe
  Ustawiczny rozwój gospodarczy, jak również technologiczny okre¶la w sposób bezpo¶redni poszukiwania coraz efektywniejszych rozwi±zań z zakresu bezpieczeństwa i ekologii. Grupa TWE doskonale rozumie mechanizmy zachodz±ce aktualnie w gospodarce, dlatego tkanina filtracyjna, której produkcj± i dystrybucj± się zajmujemy, to produkt o bezkonkurencyjnej jako¶ci. Aktywno¶ć produkcyjna Grupy TWE skupiona jest na zagwarantowaniu wła¶ciwych mediów odnajduj±cych zastosowania w procesie filtracyjnym; nasze filtry kasetowe, filtry kieszeniowe, jak również sufitowe filtry do kabin lakierniczych - to pewno¶ć jako¶ci.
  http://filtration.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
Korepetycje z języka polskiego. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach.
praca licencjacka po angielsku. Nie miałe¶ problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca licencjacka po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryĽć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt