Spis tre¶ci

Tłumaczenia niemiecki

<wróć 0 1 dalej> • Tłumacz niemieckiego

  Tłumacz niemieckiego
  Deutsch.pl to biuro tłumaczeń oferuj±ce tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i informatyczne. Tłumaczymy strony internetowe i publikacje naukowe, ksi±żki i wydawnictwa specjalistyczne. Zajmujemy się organizacj± i obsług± konferencji. Wykonujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Nasi tłumacze to sprawdzeni specjali¶ci, wykonuj±cy tłumaczenia również z języka obcego na obcy, np. z niemieckiego na angielski lub niemieckiego na rosyjski. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jako¶ć oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy duże do¶wiadczenie poparte referencjami.
  http://www.deutsch.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumacz ptrzysięgły niemieckiego

  Tłumacz ptrzysięgły niemieckiego
  Oferuję tłumaczenia przysięgłe, pisemne oraz ustne na język niemiecki i z niemieckiego na polski. Tłumaczenia pisemne i ustne, przysięgłe, ekspresowe, techniczne i informatyczne. Tłumaczymy strony internetowe i publikacje naukowe, ksi±żki i wydawnictwa specjalistyczne. Zajmujemy się organizacj± i obsług± konferencji. Wykonujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne. Nasi tłumacze to sprawdzeni specjali¶ci, wykonuj±cy tłumaczenia również z języka obcego na obcy, np. z niemieckiego na angielski lub niemieckiego na rosyjski. Nasze tłumaczenia cechuje wysoka jako¶ć oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy duże do¶wiadczenie poparte referencjami.
  http://www.tlumacz-niemiecki.biz
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • tłumacz przysięgły języka niemieckiego

  tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego od 1997 r. Wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwo¶ci pod numerem TP/1774/05. Członek Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich od 2004 r. Tłumacz przysięgły ma w wielu sytuacjach dostęp do informacji poufnych. Zachowanie poufno¶ci traktuję jako podstawowy wymóg pracy w tym zawodzie. Tłumaczenie znaczy co¶ więcej niż czysty przekład językowy z języka wyj¶ciowego na język docelowy. Wymaga ono kreatywno¶ci z jednej strony oraz gruntownej wiedzy z drugiej strony.
  http://www.wasniewska.net
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  Oferujemy Państwu tłumaczenia ustne i pisemne - prawnicze, ekonomiczne, medyczne, techniczne i inne. Obsługujemy osoby prywatne, firmy i instytucje polskie (notariuszy, adwokatów, s±dy, prokuratury, urzędy skarbowe) oraz zagraniczne. Wystawiamy faktury VAT oraz rachunki uproszczone (bez podatku VAT). Zapraszamy do współpracy i do zapoznania się z nasz± pełn± ofert±. Służymy fachow± porad± i zapewniamy profesjonalne podej¶cie do każdego powierzonego nam zadania.
  http://www.tlumacz-kieltyka.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
maszyny czyszcz±ce lewi-polska. Nasze maszyny czyszcz±ce lewi-polska to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? WejdĽ na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwi±zania na każd± kieszeń!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt