Spis tre¶ci

Usługi sprz±tania

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej> • SolidPerson Kompleksowe usługi sprz±tania

  SolidPerson Kompleksowe usługi sprz±tania
  Porz±dek musi być ! ¦wiadczymy kompleksowe usługi sprz±tania dla firm i domów. Zakres czynno¶ci wykonywanych przez pracowników Naszej Firmy jest maksymalnie dostosowany do potrzeb klienta, ponieważ satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Gwarancja najniższych cen za najwyższ± jako¶ć usług.
  http://www.solidperson.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • wuko-mistral

  wuko-mistral
  Firama zajmuj±ca się usług± kanalizacyjno sanitarn±. Wykonuj±ca usługi z zakresie czyszczenia kanalizacji, płukania kanalizacji, udrażniania kanalizacji, czyszczenia wypustów ulicznych, czyszczenia przekanalików, czyszczenia kanalizacji deszczowych, czyszczenia studni kanalizacyjnych, czyszczenia kratek ¶ciekowych.
  http://www.wuko-mistral.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • CZYSZCZENIE DYWANÓW, WYKŁADZIN.

  CZYSZCZENIE DYWANÓW, WYKŁADZIN.
  Czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie mebli skórzanych oraz mycie okien i elewacji, sprz±tanie po remoncie jak również sprz±tanie mieszkań i biur. Jeste¶my firm± realizuj±c± zlecenia na terenie Gdańsk, Sopot, Gdynia, oraz na terenie wszystkich miejscowo¶ci w okolicach trójmiasta.
  http://www.dobrepranie.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Pranie dywanow i wykładzin, czyszczenie mebli tapicerowanych i samochodów w Krakowie

  Pranie dywanow i wykładzin, czyszczenie mebli tapicerowanych i samochodów w Krakowie
  Czyszczenie dywanów, mebli i tapicerek to Nasze hobby, wykonujemy usługi szybko, tanio i solidnie - mamy jedne z lepszych cen w Krakowie. Wszystkie prace wykonujemy wysoce wydajnym sprzętem i doskonałymi ¶rodkami chemicznymi firmy KARCHER, co pozwala nam maksymalne obniżyć koszty i czas wykonania usługi. Usunięcie brudu, który nagromadził się od nowo¶ci lub ostatniego czyszczenia nie stanowi dla takiego sprzętu żadnego problemu. A profesjonalna chemia doskonale w tym pomaga...
  http://pacos-clean.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • sprz±tanie Lublin

  sprz±tanie Lublin
  Idea Fresh to dynamicznie rozwijaj±ca się firma ¶wiadcz±ca kompleksowe usługi utrzymania czysto¶ci. Kadra menadżerska naszej firmy posiada wieloletnie do¶wiadczenie, które zdobyli¶my pracuj±c dla: generalnych wykonawców budowlanych, firm i instytucji, niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.
  http://www.ideafresh.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt