Spis tre¶ci

Tłumaczenia pisemne

<wróć 0 1 dalej> • Tłumaczenia

  Tłumaczenia
  Biuro tłumaczeń Transleo wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne zarówno przysięgłe i zwykłe. Zajmujemy się obsługa tłumaczeniow± konferencji i sympozjów. Wykonujemy tłumaczenia z języka polskiego na obcy oraz z obcego na obcy np. z angielskiego na niemiecki. Nasi tłumacze do najlepsi specjali¶ci z wielu dziedzin. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie oraz odpowiednie ubezpieczenia OC.
  http://www.transleo.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumaczenia specjalistyczne

  Tłumaczenia specjalistyczne
  Joanna Szczygielska, tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. Warszawa. Tłumaczenia specjalistyczne ustne oraz pisemne. Współpraca z licznymi podmiotami zagranicznymi z Hiszpanii oraz Polski. Zasięg ogólnopolski tłumaczeń, terminowo¶ć, wynagrodzenie do negocjacji, wysoki profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Specjalizacje: tłumaczenia biznesowe, prawne, budowlane, bankowe, marketingowe. Tłumaczenia zwykłe, które nie wymagaj± uwierzytelnienia. Współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami, bankowcami oraz do¶wiadczonymi tłumaczami. Profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Zapraszam do współpracy.
  http://www.jlstranslations.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tłumaczenia - angielski, niemiecki

  Tłumaczenia - angielski, niemiecki
  Lingua Lab to biuro tłumaczeń zajmuj±ce się profesjonalnym i kompleksowym tłumaczeniem ustnym i pisemnym z szerokiego zakresu branżowego. Oferujemy tłumaczenia ustne symultaniczne i konsekutywne oraz pisemne - zwykłe i przysięgłe, we wszystkich językach europejskich, azjatyckich i arabskich. Tłumaczymy z języka obcego na język ojczysty tłumacza. Nasze dziedziny specjalizacji to: tłumaczenia dokumentacji, tłumaczenie techniczne, motoryzacyjne, medyczne, prawnicze, finansowe, marketingowe, tłumaczenia z zakresu nauk ¶cisłych i humanistycznych, tłumaczenia ksi±żek.
  http://www.lingualab.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych

  Biuro tłumaczeń specjalistycznych
  Jeżeli szukasz szybkiego przetłumaczenia tekstów użytkowych i specjalistycznych, rekomenderujemy ofertę biura tłumaczy on-line. Łatwe przesyłanie pliku ? na supertlumacz.pl znajduje się formularz ujmuj±cy Twoje wymagania. W ci±gu 45 min. zlecenie zostanie wycenione, by¶my mogli rozpocz±ć współpracę. Wybierasz dogodny dla ciebie sposób zapłaty. Firmom przesyłamy faktury. Zapewniamy bezpieczeństwo danych! Dla stałych klientów drobne przekłady gratis.
  http://www.biuro-tlumaczen.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt