Spis tre¶ci

Tkaniny
 • Tkaniny antystatyczne

  Tkaniny antystatyczne
  Tkaniny antystatyczne firmy Klopman chroni± przed niekontrolowanymi wyładowaniami elektrostatycznymi, będ±cymi zagrożeniem dla osób wykonuj±cych swoj± pracę w pobliżu materiałów łatwopalnych oraz dla produktów wrażliwych na ładunki elektrostatyczne.
  http://www.klopman.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Po¶ciel

  Po¶ciel
  Serwis po¶więcony w cało¶ci po¶cieli różnego typu. Zawiera porady i ciekawostki na temat popularnych typów po¶cieli (atłasowej, z kory, bawełnianej, satynowej, hotelowej, antyalergicznej, niemowlęcej, wełnianej i wielu innych). Jak wybrać i kupić odpowiedni± po¶ciel.
  http://poscielonline.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Lagowarki

  Lagowarki
  Promesa. Posiadamy pełn± ofertę automatycznych maszyn do lagowania tkanin i dzianin. Systemy krojcze ręczne i automatyczne, noże ta¶mowe, serwokatery, ładowarki rolek materiału, magazyny rolek, stoły oraz akcesoria i czę¶ci zamienne. Do dzianin rozciętych lub rękawa, z rolki lub tafli. Szeroko¶ci robocze: 160 do 350 cm. Maksymalna masa rolki 100 do 1000 kg. Pomagamy przy aplikowaniu o dotacje z Unii Europejskiej.
  http://www.promesa-autex.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Włókniny

  Włókniny
  TWE Group to funkcjonuj±cy od lat na rynku producent surowców włókninowych gwarantuj±cy wyroby i półfabrykaty na potrzeby różnych segmentów rynku. Filc, włóknina,  jak również flizelina to pełna propozycja adresowana do firm,  jak również klientów indywidualnych przedkładaj±cych najlepsz± jako¶ć i bezkonfliktow± współpracę. Bocholt, Hangzhou i Emsdetten, Diedrof to firmy współtworz±ce nasz± atrakcyjn± ofertę, która ostatnimi czasy rozszerzyła się o propozycje takich marek jak: HeiQ (innowacje technologiczne - wykorzystanie cz±steczek srebra) oraz Trelit (suche rękawy włókninowe). Naszym przewodnim celem jest lojalno¶ć, elastyczno¶ć,  jak również rzetelno¶ć.
  http://www.wlokninyprzemyslowe.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • O tkaninach dekoracyjnych

  O tkaninach dekoracyjnych
  Zapraszamy wszystkich do zapoznania sie z zawartoscia naszego bloga internetowego, ktory dedykowany jest tematowi tkanin dekoracyjnych. Poznasz tutaj rozne rodzaje tkanin, takich jak miedzy innymi tkaniny obiciowe, zaslony, firany, gobeliny oraz inne materialy wykorzystywane przy urzadzaniu i dekoracji wnetrz. Prezentowane przez nas propozycje mozna oceniac.
  http://www.clothes-uk.biz/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
urz±dzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urz±dzenie do mycia okien ? WejdĽ na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt