Spis tre¶ci

Inteligentny dom

<wróć 0 1 dalej> • Ereko inteligentny dom, sterowanie o¶wietleniem

  Ereko inteligentny dom, sterowanie o¶wietleniem
  Inteligentny dom to doskonałe rozwi±zanie dla ludzi nowoczesnych. Eib Kraków oraz inteligentne sterowanie o¶wietleniem to tylko jedne z wielu rozwi±zań, które ułatwi± Ci życie.. Spraw by życie stało się proste. Głównym obszarem działań i zainteresowań naszej firmy jest projektowanie i wykonawstwo instalacji inteligentnych w domach i budynkach. Jeste¶my certyfikowanym partnerem EIB/KNX, LCN i Lutron, co gwarantuje naszym klientom profesjonaln± obsługę i dostęp do najnowszych produktów i rozwi±zań.
  http://www.ereko.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Domy Ekologiczne

  Domy Ekologiczne
  W przypadku ci±gle drożej±cych Ľródeł pozyskiwania energii oraz znacznym skażeniu ¶rodowiska, firmy deweloperskie postanawiaj± wdrażać na rynek domy prefabrykowane ekologiczne. Domy te posiadaj± konstrukcję szkieletow±, drewnian±. ¦ciany, pomimo tego, że s± cienkie, bardzo dobrze utrzymuj± ciepło. Wpływa na to nie tylko ich struktura oraz stosowanie w niej wełny mineralnej, ale w głównej mierze sam projekt domu. Domy ekologiczne posiadaj± zazwyczaj dwie kondygnacje - parter i poddasze użytkowe. Budowa bryły domu też ma tu kolosalne znaczenie. O tym, jak powinien zostać zaprojektowany ekologiczny i energooszczędny dom, można przeczytać na naszej witrynie.
  http://www.domyekologiczne.net.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Nowoczesne domy prefabrykowane

  Nowoczesne domy prefabrykowane
  Inwestycja w domy prefabrykowane to oszczędno¶ć nie tylko czasu i kosztów budowy, ale też kosztów, które wi±z± się z póĽniejszym przebywaniem w takim domu. Domy z drewna od wielu wieków znane były ze swoich zalet, jak chociażby zatrzymywanie ciepła (co wi±że się z energooszczędno¶ci±), czy zagwarantowanie naturalnej wilgotno¶ci powietrza. Dom z drewna to dom ekologiczny. Pojedyncze elementy domów prefabrykowanych wytwarzane s± w hali produkcyjnej i dopiero na placu budowy montowane w cało¶ć. Nie ma potrzeby martwić się niczym, co wi±że się z budow± domu, ponieważ wszystkimi sprawami zajmuje się firma, produkuj±ca domy prefabrykowane.
  http://www.domyprefabrykowane.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Inteligentny dom

  Inteligentny dom
  Perfect Solutions to firma instalatorska zajmuj±ca się kompleksowymi rozwi±zaniami zarówno dla przemysłu jak i dla odbiorców indywidualnych. Nasze do¶wiadczenie i fachowa wiedza pozwalaj± ¶wiadczyć kompleksowe usługi w pełnym zakresie instalacji. Poczynaj±c od konsultingu i doradztwa w zakresie rozwi±zań, poprzez projekty, uzgodnienia z wła¶ciwymi inspektorami i instalacje, na ostatecznych odbiorach kończ±c. Firma posiada całe niezbędne zaplecze instalatorów, projektantów oraz inspektorów, co sprawia że jeste¶my niezależni a usługi które ¶wiadczymy s± wykonywane przez jednego wykonawcę.
  http://www.perfect-solutions.pl/inteligentny-dom
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie do¶wiadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt