Spis tre¶ci

Beton

<wróć 0 1 dalej> • renowacja posadzki

  renowacja posadzki
  Przedsiębiorstwo P. Górski Spółka Komandytowa powstało w roku 2006. W ramach prowadzonej od tego czasu działalno¶ci przeprowadzili¶my wiele napraw i regeneracji starych lub uszkodzonych posadzek betonowych, stosuj±c w głównej mierze technologię polerowanego betonu. Prace były również wykonywane w obiektach nowopowstaj±cych, budowanych na potrzeby przemysłowe i indywidualne.
  http://www.pgsk.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • PHUP Janik - betoniarnia, tartak

  PHUP Janik - betoniarnia, tartak
  Produkcja i sprzedaż atestowanego betonu towarowego. Wykonujemy dostawy betonu betonomieszarkami wyposażonymi w pompy do betonu. W ofercie m.i.: Beton towarowy, Palisady, WięĽba dachowa, Deski, Drewno opałowe, Trociny. Zapraszamy przy drodze krajowej nr 46, województwo OPOLSKIE
  http://www.betoniarnia.janik.biz.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Centromet

  Centromet
  W naszej ofercie: spawarki firmy Kemppi, materały spawalnicze, maszyny i urz±dzenia do obróbki skrawaniem, druty, palniki i nie tylko. Centromet działa na rynku od roku 1993 jako firma rodzinna. Od samego pocz±tku priorytetem dla nas była nawyższa jako¶ć oferowanego towaru i zadowolenie Klientów. Dlatego też nawi±zali¶my współpracę z firm± Kemppi, która doceniaj±c nasz profesjonalizm oraz zaangażowanie przyznała nam tytuł Dealera Premium.
  http://www.centrometwarszawa.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Ogrodzenia betonowe

  Ogrodzenia betonowe
  Producent oferuje betonow± kostkę ogrodzeniow± z której można budować eleganckie ogrodzenia betonowe a także rożnego rodzaju murki ozdobne. Na stronie znajduje się pełna oferta naszej firmy.
  http://www.avesogrodzenia.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Sterowanie betoniarni±

  Sterowanie betoniarni±
  AKCES AUTOMATYKA to firma zajmuj±ca się systemami automatyki, naważania oraz wagowymi. Oferujemy nowoczesne sterowanie betoniarni±. Zachęcamy do wej¶cia na witrynę www Akces Automatyka po dodatkowe informacje.
  http://www.akcesautomatyka.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt