Spis tre¶ci

Przewóz osób

<wróć 0 1 2 3 dalej> • krajowy przewóz osób

  krajowy przewóz osób
  Nasza firma posiada Certyfikat na Międzynarodowy Przewóz Osób (F3) wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.Realizujemy przewozy na terenie całego kraju, a także przewozy okazjonalne na trasach międzynarodowych na zamówienie Kontrahentów.Nasi kierowcy posługuj± się językami: angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim, czeskim. To do¶wiadczeni i niezawodni mistrzowie swojego fachu.Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
  http://bus24.biz
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Spedycja, transport, logistyka

  Spedycja, transport, logistyka
  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmuj± transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste a co za tym idzie poprawiać efektywno¶ć. Ładunki obsługujemy koncertowo.
  http://www.paganini.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wynajem autokarów Warszawa

  Wynajem autokarów Warszawa
  Firma PTHU DAR-BUS działa w obrębie transportu osobowego tudzież przewozów autokarowych od ponad 15 lat. DAR-BUS wypracował sobie markę solidnego przewodnika, a jego oferta - autokary Warszawa cieszy się spor± popularno¶ci±. Dysponujemy certyfikatami na transport krajowy, międzynarodowy oraz komfortowymi autokarami. Mamy w zespole biegłych kierowców.
  http://www.dar-bus.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wynajem autobusów

  Wynajem autobusów
  Firma Kama Travel jest firm± usługow±, istniej±c± od 20 lat. Firma ma swoj± siedzibę pod Warszaw± i zajmuje się przewozem osób. Poleca także wynajem autokarów turystycznych i busów. Kadrę tworz± do¶wiadczeni kierowcy, którzy spędzili w trasie tysi±ce godzin. Znaj±c potrzeby rynku Firma gwarantuje krajow± i międzynarodow± obsługę wielu różnych imprez ? konferencji, wyjazdów biznesowych, wycieczek szkolnych, wyjazdów pielgrzymkowych, wyjazdów firmowych. Wynajem busów razem z kierowc± to popularna usługa, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Kama Travel, funkcjonuj±c w branży od 20 lat, pozyskała renomę w¶ród Klientów. Tani przewóz osób to domena Firmy ? szybko, sprawnie i bezpiecznie.
  http://www.kamatravel.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
Haft komputerowy ŁódĽ. Haft komputerowy ŁódĽ , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
https://inter-esse.pl. Proponujemy https://inter-esse.pl z języka polskiego w Katowicach.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt