Spis tre¶ci

Audyty
 • Certyfikacja ISO

  Certyfikacja ISO
  Biuro GEM to rzetelny partner w procesie certyfikacji ISO tudzież innych systemów zarz±dzania jako¶ci±, bezpieczeństwem żywno¶ci. Biuro charakteryzuje profesjonalizm usług, przykładne audyty, neutralno¶ć audytu przyjętych systemów zarz±dzania - np. ISO/TS 16949, ISO 3834, ISO 9001:2008 itd. Firma prowadzi również szkolenia.
  http://www.tuv-gem.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • certyfikacja przychodni

  certyfikacja przychodni
  Audyt Przyjazna Przychodnia (APP), Audyt Dobra Praktyka Rehabilitacyjna (ADPR) - wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej to rozwojowy projekt, do którego zapraszamy niepubliczne placówki ¶wiadcz±ce usługi z zakresu opieki zdrowotnej. Udział w naszym projekcie to sprawa prestiżowa, a również inwestycja w postęp placówki. Znacz±cym komponentem projektu jest tzw. audyt przychodni. Jednym z oczywistych profitów jest autentyczny zezwolenie dla przychodni. Zajrzyj na nasz± stronę i zapoznaj się ze wyczerpuj±cymi informacjami dotycz±cymi naszego skryptu. Przył±cz się do nas!
  http://www.przyjaznaprzychodnia.info/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Audyt energetyczny

  Audyt energetyczny
  Eko-Glob oferuje profesjonalne usługi z zakresu wykonywania audytów energetycznych obiektów i termowizji. Firma zapewnia najlepsz± obsługę oraz terminowo¶ć w realizacji zadań. Poza tym oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny. Na witrynie internetowej widnieje wiele informacji, które wyja¶niaj± potrzebę przeprowadzania audytów. Przedsiębiorstwo Eko-Glob posiada ogromne do¶wiadczenie i dlatego można mu spokojnie zaufać. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółow± propozycj± firmy i skorzystania z jej usług.
  http://www.energetyczne24.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
pisanie prac inżynierskich. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac inżynierskich to błahostka.
praca magisterska przykłady. Dwoisz się i troisz pisz±c magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska przykłady i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonaln± pracę. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt