Spis tre¶ci

Usługi medyczne

<wróć 0 1 dalej> • psycholog Wrocław

  psycholog Wrocław
  Szukasz dobrego psychologa we Wrocławiu? Dobrze trafiłe¶. Jestem psychologiem oraz psychoterapeut± z kilkuletnim do¶wiadczeniem zawodowym. Jako psycholog pracowałam głównie w placówkach zdrowia psychicznego. Działam jako członek polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Je¶li szukasz odpowiedniej osoby do przeprowadzenia jednorazowej konsultacji lub szeregu spotkań terapeutycznych, skontaktuj się ze mn± w dogodnej dla Ciebie formie.
  http://www.psycholog-wroclaw.org
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Ortopeda Kraków

  Ortopeda Kraków
  Centrum terapii i rozwoju w Krakowie. Oferuje opiekę medyczn±: psychologiczn±, neurologiczn±, ortopedyczn± i rehabilitacyjn±, dostosowan± do pacjenta. Wykorzystanie metody biofeedback. Masaż klasyczny, szkoła rodzenia. Kraków.
  http://www.openmedical.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Leczenie niepłodno¶ci

  Leczenie niepłodno¶ci
  Bezpłodno¶ć to schorzenie, które jest problemem dużej ilo¶ci osób. Na szczę¶cie funkcjonuj± nowoczesne metody radzenia sobie z tym problemem. S± to np. zapłodnienia metod± in vitro czy też inseminacja. Tego rodzaju zabiegi ¶wiadcz± kliniki niepłodno¶ci &#8211; w tym Gravita, która oferuje zarówno diagnozowanie, jak i leczenie bezpłodno¶ci. Zapraszamy!
  http://www.gravita.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Metamorfozy dzień dobry tvn

  Metamorfozy dzień dobry tvn
  Mnóstowo jest ludzi, którzy marz± o tym przej¶ć odmianę tak± jak można zaobserwować w telewizji TVN Style. Takie metamorfozy nie s± tylko telewizyjnymi sztuczkami - to zabiegi, które może przej¶ć każdy z wykorzystaniem Kliniki Ambroziak Estederm, która jest odpowiedzialna za telewizyjne metamorfozy. Klinika ukształtowała ekskluzywny program metamorfozy dopasowany do osobistych potrzeb. Metamorfoza odbywa się pod opiek± Doroty Williams - cenionej telewizyjnej stylistki, która nadzoruje zespół ekspertów z obszaru mody i urody.
  http://www.czasnametamorfoze.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • invitro.tdnet.com.pl

  invitro.tdnet.com.pl
  Co niebywale ważne, takie zapłodnienie in vitro jest całkiem bezbolesnym zabiegiem, co sprawia, że kobieta nie musi obawiać się o swe zdrowie, a zatem nie jest poddana dodatkowemu stresowi. Je¶li planujesz poddać się takiemu zabiegowi, to już teraz wejdĽ na stronę internetow± www.invitro.tdnet.com.pl. Nie jest to powód do wstydu dlatego też bez w±tpienia warto korzystać z takiej szansy, bowiem współczesna nauka może wam niesamowicie pomóc w sprawie inseminacji. Bezspornie warto postawić na pomoc dobrej kliniki bezpłodno¶ci.
  http://invitro.tdnet.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt