Spis tre¶ci

Sklepy komputerowe
 • Norma Standard

  Norma Standard
  Rozwój technologii w branży informatycznej spowodował również komputeryzację pracy kosztorysantów. Współcze¶nie, mało kto wykonuje kosztorys ręcznie, służ± do tego specjalistyczne programy. Norma Standard zalicza się do grupy oprogramowania do kosztorysowania producenta Athenasoft. Jest rozwi±zaniem, którym z powodzeniem można posługiwać się w mniejszych firmach, bez obawy, że nie sprosta ona wymogom rynku, czy też obowi±zuj±cym zasadom tworzenia kosztorysów.
  http://www.program-do-kosztorysowania-standard.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Tusze tonery - Serwis drukarek Wrocław

  Tusze tonery - Serwis drukarek Wrocław
  Kończy się toner w drukarce? Musisz pilnie wydrukować umowę? Niestety musisz pamiętać o utrzymaniu tuszy tonerów w zapasie-, chociaż jeden komplet! Jest też inne rozwi±zanie, możesz współpracować z hurtowni± tuszy tonerów Animatt we Wrocławiu. My zadbamy o Twoje tusze tonery, wystarczy, że powiesz ile drukujesz, jakie posiadasz drukarki. www.animatt.pl My zapewniamy ci±gło¶ć w dostawie oryginalnych atramentów do drukarek, oryginalnych tonerów do drukarek lub zamiennych tuszy tonerów do drukarek. Je¶li drukarka nie chce współpracować nasi serwisanci szybko i tanio naprawi± uszkodzona drukarkę.
  http://www.animatt.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • CD-R - sklep internetowy

  CD-R - sklep internetowy
  Przedsiębiorstwo CDR S.C. w ofercie dystrybucja no¶ników multimedialnych takich jak: płyty DVD, CD wszelakich akcesoriów zwi±zanych z no¶nikami: segregatory, etui, pudełka, koperty itp. oraz peryferii i podzespołów komputerowych typu: klawiatury, myszy, słuchawki, gło¶niki. CDR No¶niki oferuje też duży asortyment urz±dzeń fiskalnych od najlepszych producentów.
  http://www.cdr-nosniki.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt