Spis tre¶ci

Gabinety lekarskie

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej> • Gabinety lekarskie - ortopeda, psychiatra, logopeda - Tychy

  Gabinety lekarskie - ortopeda, psychiatra, logopeda - Tychy
  Wiztyta u lekarza-specjalisty nie powinna być zwi±zana z długotrwałym staniem w kolejkach. Centrum Medyczne Hygea szanuje dla czasu Pacjentów, dlatego wizyta u specjalisty jest ustalana na pewn± godzinę. Niezależnie od tego z usług którego ze specjalistów pracuj±cych w Centrum będzie chciał Pacjent skorzystać, zostanie umówiony na konkretn± godzinę, co w rezultacie skróci czas po¶więcany wizycie u lekarza do absolutnego minimum. W Centrum Medycznym Hygea przyjmuj± lekarze-specjali¶ci wielu dziedzin medycyny: logopeda, neurolog, diabetolog, kardiolog oraz inni. Centrum ¶wiadczy swoje porady głównie mieszkańcom miasta Tychy oraz miejscowo¶ciach okolicznych, tj. w Bieruniu, Lędzinach, Pszczynie.
  http://www.cmhygea.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Leczenie psychiatryczne O¶więcim i okolice

  Leczenie psychiatryczne O¶więcim i okolice
  Jest sporo ludzi, którzy cierpi± na depresję, zaburzenia snu, nerwice i stany lękowe. Nerwice i stany lękowe występuj± z powodu przewlekły stres. Bezsenno¶ć dotyka większo¶ć ludzi występuj± kiedy głównie nadmiernego stresu. Kiedy te zaburzenia się pojawiaj± występuje wiele objaw stany lękowe osłabienie wybuchy zło¶ci. Wtedy bez leczenia się nie obejdzie. Stany te leczy lekarz psychiatra lek. med. Anita Synowska. Leczy w gabinetach na terenie województwa ¶l±skiego i małopolski.
  http://www.psychiatratychy.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Leczenie żylaków - operacje laserowe

  Leczenie żylaków - operacje laserowe
  Gabinet Medyczny dr n.med Jacka Kosteckiego oferuje posługi z obrębu chirurgii naczyniowej i angiologii, m.in leczenie żylaków oraz kuracja miażdżycy. Poradnia wykonuje rozległy obszar badań diagnostycznych: USG Color Doppler, fotopletyzmografia, kapilaroskopia. Z ¶wiadczeń gabinetu można skorzystać w Katowicach
  http://www.leczeniezylakow.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Leczenie zawrotów głowy - laryngolog

  Leczenie zawrotów głowy - laryngolog
  Specjalistyczny gabinet lekaski prowadzony przez lek.med. Adama Synowskiego od lat trudzi się leczeniem chorób w obrębie głowy. ¦wiadczone w gabinecie usługi obejmuj± operacje zatok przynosowych, migdałków podniebiennych, chirurgię przegrody nosa a także szereg mniejszych zabiegów laryngologicznych. Oprocz usług zwi±zanych z leczeniem operacyjnym gabinet pomaga pacjentom w zakresie leczenia chorób błędnika. Z oferty gabinetu skorzystało wielu Chorych cierpi±cych na zawroty głowy. Specjalistyczna praktyka lekarska znajduje się w mie¶cie Tychy i swoj± ofertę kieruje głównie dla mieszkańców Tychów oraz miast okolicznych: Mikołów, Bieruń, O¶więcim.
  http://www.zawrotyglowy.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
Pompa ciepła. Pompa ciepła ? ¦wietny pomysł na ogrzanie domu czy mieszkania. Oferujemy produkty najlepszych marek w korzystnych cenach.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt