Bramka sms

<wróć 0 1 dalej> • Bramka Gsm

  Bramka Gsm
  Bramka gsm, najnowsze dzwonki na komórkę, kolorowe tapety mms na telefony gsm Nokia, Motorola, Siemens, Sagem, Sony Ericsson i inne komórki. Gotowe ¶mieszne smsy, filmiki, wygaszacze i animacje gsm.
  http://www.bramka.gsm.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • darmowa bramka sms bez limitu i kodu obrazkowego !

  darmowa bramka sms bez limitu i kodu obrazkowego !
  Szukasz bramki SMS do ORANGE bez kodów i tokenów ? Znalazłe¶ na orange-gsm.eu jest fantastyczna, szybka bramka SMS za free. Wysyłaj wiadomo¶ci SMS (short message system) w pełni komfortowo! Darmowa bramka sms ! Najlepsza bramka SMS do sieci Orange Poznajcie Państwo now±, w pełni darmow± nielimitowan± bramkę SMS sieci ORANGE. Warto korzystać z darmowej, wygodnej bramki. Bramka SMS jakiej nie znacie. Zupełnie za darmo, bez tokenu CATCHPA, bez ograniczeń! Serdecznie polecamy nasz± bramkę SMS.
  http://www.orange-gsm.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Bramka gsm

  Bramka gsm
  Witamy w serwisie Bramkagsm.pl.Portal nasz oferuje opcję darmowego wysyłania krótkich wiadomo¶ci tekstowych sms, i zakup tanich gadżetów gsm takich jak na przykład: dzwonki, polifonia, logosy, kolorowe logosy, tapety, animacje itp. Content osi±galny jest na wszystkie dostępne na polskim rynku telefony komórkowe! Oferta nasza zawiera też tani± płatn± bramkę gsm, za pomoc± której maj± Państwo możliwo¶ć wysyłania migaj±cych sms-ów b±dĽ flash sms-ów. Zapraszamy serdecznie!!!
  http://www.bramkagsm.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Darmowa Bramka SMS

  Darmowa Bramka SMS
  Nasza Bramka w odróżnieniu od konkurencji nie posiada limitów, jest całkowicie darmowa i posiada możliwo¶ć wysyłki do wszystkich sieci!. Jedyny limit to 15 SMS'ów, na który nie mamy wpływu gdyż jest on nakładany automatycznie przez sieć PLUS GSM. Aby omin±c ten limit wystarczy na nowo nawi±zać poł±czenie. Uzytkownicy Neostrady wystarczy, że zresetuj± poł±czenie. Zapraszamy!
  http://www.Brama-SMS.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt