Bramka sms

<wróć 0 1 dalej> • Bramka Gsm

  Bramka Gsm
  Bramka gsm, najnowsze dzwonki na komórkę, kolorowe tapety mms na telefony gsm Nokia, Motorola, Siemens, Sagem, Sony Ericsson i inne komórki. Gotowe ¶mieszne smsy, filmiki, wygaszacze i animacje gsm.
  http://www.bramka.gsm.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • darmowa bramka sms bez limitu i kodu obrazkowego !

  darmowa bramka sms bez limitu i kodu obrazkowego !
  Szukasz bramki SMS do ORANGE bez kodów i tokenów ? Znalazłe¶ na orange-gsm.eu jest fantastyczna, szybka bramka SMS za free. Wysyłaj wiadomo¶ci SMS (short message system) w pełni komfortowo! Darmowa bramka sms ! Najlepsza bramka SMS do sieci Orange Poznajcie Państwo now±, w pełni darmow± nielimitowan± bramkę SMS sieci ORANGE. Warto korzystać z darmowej, wygodnej bramki. Bramka SMS jakiej nie znacie. Zupełnie za darmo, bez tokenu CATCHPA, bez ograniczeń! Serdecznie polecamy nasz± bramkę SMS.
  http://www.orange-gsm.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Bramka gsm

  Bramka gsm
  Witamy w serwisie Bramkagsm.pl.Portal nasz oferuje opcję darmowego wysyłania krótkich wiadomo¶ci tekstowych sms, i zakup tanich gadżetów gsm takich jak na przykład: dzwonki, polifonia, logosy, kolorowe logosy, tapety, animacje itp. Content osi±galny jest na wszystkie dostępne na polskim rynku telefony komórkowe! Oferta nasza zawiera też tani± płatn± bramkę gsm, za pomoc± której maj± Państwo możliwo¶ć wysyłania migaj±cych sms-ów b±dĽ flash sms-ów. Zapraszamy serdecznie!!!
  http://www.bramkagsm.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Darmowa Bramka SMS

  Darmowa Bramka SMS
  Nasza Bramka w odróżnieniu od konkurencji nie posiada limitów, jest całkowicie darmowa i posiada możliwo¶ć wysyłki do wszystkich sieci!. Jedyny limit to 15 SMS'ów, na który nie mamy wpływu gdyż jest on nakładany automatycznie przez sieć PLUS GSM. Aby omin±c ten limit wystarczy na nowo nawi±zać poł±czenie. Uzytkownicy Neostrady wystarczy, że zresetuj± poł±czenie. Zapraszamy!
  http://www.Brama-SMS.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleĽć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.
pompa ciepła ŁódĽ. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywi¶cie pompa ciepła ŁódĽ . Zapraszamy do kontaktu!

Nasi partnerzy
Baza telefonów
UrbiCMS 2007 - Kontakt