Telefony komórkowe

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>
 • Oprogramowanie na symbiana

  Oprogramowanie na symbiana
  Blog po¶więcony aplikacjom i urz±dzeniom mobilnym. Recenzje, newsy i ciekawostki ze ¶wiata Symbiana, Windows mobile, Androida i iPhonów. Eksploruj ¶wiat komórek i smartphonów.Dowiedz się wszystkiego na temat swojego telefonu komórkowego.
  http://blog.inhand.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych

  Pingo: karta telefoniczna do tanich rozmów międzynarodowych
  Pingo to wirtualna karta telefoniczna oferowana przez jednego z największych na ¶wiecie operatorów poł±czeń międzynarodowych. Oferuje jedne z najniższych na rynku cen rozmów telefonicznych, nie ma żadnych ukrytych opłat a można jej używać na całym ¶wiecie. Ceny rozmów z USA do Polski zaczynaj± się od 0.9 centa za minutę, ale Pingo oferuje tanie dzwonienie do kilkuset krajów na całym ¶wiecie.
  http://pingopl.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Przegl±d najlepszych kart telefonicznych w USA

  Przegl±d najlepszych kart telefonicznych w USA
  Porównanie najlepszych kart telefonicznych w USA. W przejrzystej tabeli znajdziesz wszystkie ceny za rozmowy międzynarodowe, stawki operatorów, opłaty i dopłaty za poł±czenia. S± też recenzje jako¶ci usługi oraz wyja¶nienia często używanych terminów. Informacje praktyczne o numerach telefonów w Stanach Zjednoczonych, Polsce i innych krajach.
  http://zadzwon.org
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1

  Android.com.pl - Największe Polskie centrum platformy Google Android OS - Era G1
  Android.com.pl - to największe w Polsce Centrum Platformy Google Android OS. Systemu operacyjnego na którym pracuje Era G1 z Google oraz inne. Android.com.pl to największe w Polsce Forum Android, telefony, gry, aplikacje, programy, download, recenzje, ciekawostki oraz wszystko inne powi±zane z systemem Google Android i pracuj±cymi na nim telefonami takimi jak: Era G1 z Google, T-Mobile G1, HTC Dream, HTC Magic, HTC Hero i inne. Na naszym Forum Android znajdziesz pomoc Era G1 oraz poradniki (tutoriale) do ulepszania Twojego Androida.
  http://android.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Fora dyskusyjne Forum komputerowe Gotowe smsy Kursy i szkolenia Kursy komputerowe Kursy we Francji Cukiernie Dart Domki letniskowe na Mazurach Dla dzieci Dmuchańce Domki letniskowe
urz±dzenia czyszcz±ce. Profesjonalnie urz±dzenia czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.
profesjonalny druk na płótnie. profesjonalny druk na płótnie w Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt