Emule
 • emule, emule.pl

  emule, emule.pl
  eMule jest program służ±cym do wymiany plików w sieci eDonkey czyli stanowi on program do ¶ci±gania muzyki, mp3, filmów, teledysków, gier, programów, tapet i zdjęć itp. itd. Narzędzie jakim jest emule działa w systemie kredytów, dzięki któremu każdy user ma szansę ¶ci±gn±ć poszukiwany plik, je¶li sam udostępnia i wysyła dane - im więcej wy¶lesz danych, tym szybciej ¶ci±gniesz poszukiwany plik. Każdy plik ¶ci±gany przez eMule.pl z sieci jest sprawdzany w celu uniknięcia błędów. Je¶li pojawił się jakikolwiek bł±d, wtedy moduł Intelligent Control Corruption poprawia np. uszkodzon± czę¶ć pliku, dzięki tej i innym funkcjom eMul staje się programem funkcjonalnym i bezpiecznym. eMule jest programem w polskiej wersji językowej.
  http://www.programy-dla-domu.pl/internet/p2p/emule-pl-pobierz-download.html
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Rejestracja domeny internetowej

  Rejestracja domeny internetowej
  Ze względu na problemy z zarejestrowaniem ciekawych nazw w najpopularniejszych domenach, co jaki¶ czas pojawiaj± się nowe rozszerzenia, czasami przeznaczone dla ogółu, innym razem dla przedstawicieli konkretnych branż czy zawodów.
  http://domeny.internetowe.ws
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
¶ci±gaczka do szyb. Funkcjonalna ¶ci±gaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt