Technologia

<wróć 0 1 2 3 dalej>  • technologia

    technologia
    Technologia &#8211; nowinki technologiczne z takich dziedzin, jak komputery (hardware oraz oprogramowanie), gry, internet, telefony. Codzienna, ¶wieża porcja newsów oraz artykułów, testów i recenzji, forum technologiczne. Enabled.pl &#8211; Technologia.
    http://enabled.pl
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


  • Portal o telefonach typu smartfon, PDA

    Portal o telefonach typu smartfon, PDA
    Zapraszamy do naszego serwisu - tutaj znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat telefonów typu smartfon (smartphone) i porozmawiacie z innymi użytkownikami smartfonów na naszym forum. Możecie uzyskać informacje o sprzęcie, grach java i systemach operacyjnych na smartfony, takich jak: android, maemo, windows mobile, czy symbian.
    http://www.e-mobi.pl
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

  • Przeł±czniki

    Przeł±czniki
    Producent Netgear przedstawia nieskomplikowane rozwi±zania sieci bezprzewodowej i przewodowej. Oferuje pełen zakres niezawodnych przeł±czników sieciowych, doradza w sprawie dysku sieciowego czy serwera ftp. Na stronie producenta można również szczegółowo poznać różne sposoby udostępnienia danych, poł±czeń switch, Iscsi oraz zapoznać się z routerami.
    http://www.netgear.pl/pl/oferta/29
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

  • Lumenmax | Żarówki O¶wietlenie LED | Zudrak Solutions

    Lumenmax | Żarówki O¶wietlenie LED | Zudrak Solutions
    ¬ródła ¶wiatła LUMENMAX zostały zaprojektowane by zastępować żarówki wolframowe, o¶wietlenie halogenowe oraz ¶wietlówkowe żarówki kompaktowe. Żywotno¶ć żarówek LUMENMAX wynosi nawet 50.000 godzin, nie skraca jej ich częste wł±czanie i wył±czanie. Firma Zudrak Solutions jest inicjatyw± powstał± na bazie do¶wiadczenia i pasji zwi±zanej z technologi± LED. Mamy ¶wiadomo¶ć przyszło¶ci technologii LED w branży o¶wietleniowej i reklamowej. Wspólnie z nasz± partnersk± fabryk± wprowadzili¶my na rynek polski markę LUMENMAX, która jest fuzj± najwyższej jako¶ci i niskiej ceny.
    http://www.zudrak.pl
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt