Gry jawa
 • Gry na telefon

  Gry na telefon
  Możesz wysłać dowolne tapety na telefon komórkowy. Pobierz na swój telefon najnowszy krzyk mody! Gry Java na Nokie i inne telefony komórkowe. Logosy, kolorowe obrazki loga, logo operatora, wygaszacze oraz wszelkie obrazki do komórki. Znajdziesz u nas wszelkie dzwonki dostępne na telefon komórkowy. Real Music, Dzwonki True Tone, dzwonki polifoniczne oraz mono. Zapraszamy.
  http://www.gryjawa.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Gry na telefon

  Gry na telefon
  Współczesne telefony komórkowe to potężne urz±dzenia które służ± już nie tylko do dzwonienia. Możesz na nich grać, słuchać muzyki, ogl±dać filmy, ł±czyć się z internetem . Znajdziesz na tej stronie bardzo często aktualizowane gry na telefon, tapety na telefon, filmy 3gp, czyli wszystko czego ci potrzeba na twój telefon komórkowy.
  http://www.celula.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Darmowe Gry Java Wapster

  Darmowe Gry Java Wapster
  Pobierz darmowe gry java na Twoj± komórkę. Wszystkie gry prezentowane na tej stronie s± darmowymi grami. Wystarczy, że wybierzesz grę która Cię interesuje, a następnie w polu wy¶lij wpiszesz swój numer telefonu i otrzymasz ZA DARMO super grę na Twoj± komórkę.
  http://www.grywapster.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Recenzje gier na Androida

  Recenzje gier na Androida
  AndroidNinja to serwis, na którym znajdziesz ciekawe newsy, gry i aplikacje na Androida. W naszym serwisie czeka na Ciebie kilkadziesi±t godnych polecenia gier i aplikacji dzięki, którym Twoje urz±dzenie z Androidem stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i użyteczne. AndroidNinja to także zbiór ciekawych newsów oraz recenzji urz±dzeń z Androidem. Na AndroidNinja ciekawe gry i aplikacje dedykowane na platformę Android podzielone s± na kategorie, które ułatwiaj± wyszukiwanie. Nejlepsze recenzje gier i aplikacji na Androida- tylko na AndoidNinja.
  http://www.androidninja.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt