Serwis laptopów

<wróć 0 1 2 dalej> • serwis laptopow katowice

  serwis laptopow katowice
  Global Serwis proponuje Państwu fachowe usługi naprawy Elektroniki użytkowej. Nasi specjali¶ci z wielu dziedzin mikroelektroniki potrafi± naprawić to, nad czym inni załamali ręce. Pocz±tki firmy to czas, w którym swoje nakłady kierowali¶my głównie na konserwację i naprawę układów scalonych, logicznych, procesorów itp. w płytach notebooków, laptopów. W zwi±zku z podobieństwem konstrukcyjnym innych urz±dzeń elektronicznych, poszerzyli¶my ofertę o inne urz±dzenia elektroniczne. Obecnie oferta to przeszło 100 specjalistycznych zagadnień, z których każde zwi±zane jest z w±sk± gałęzi± jak± s± naprawy i modyfikacje dokonywane na płytkach laminowanych.
  http://www.serwis-laptopow1.katowice.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Serwis laptopów Katowice

  Serwis laptopów Katowice
  Wykonujemy naprawy pogwarancyjne laptopów i notebooków wszystkich marek, a także wszelkie naprawy uszkodzeń wskutek zalania lub innych działań niepoż±danych. Przeprowadzamy dokładn± diagnostykę każdego sprzętu, maj±c± na celu znalezienie wszystkich usterek, okre¶lenie ich przyczyn oraz oszacowanie czasu, jaki zajmie serwis. Posiadamy fabryczny system naprawczy, który pozwala na dokonanie napraw nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Kontaktujemy się bezpo¶rednio z każdym klientem. Na terenie aglomeracji ¶l±skiej oferujemy także darmowy transport - zadzwoń, a kurier odbierze Twój sprzęt prosto z domu lub biura.
  http://www.taumet.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Serwis Hp

  Serwis Hp
  Zapraszamy do Serwisu Laptopów HP Dobrze trafiłe¶ je¶li szukasz profesjonalnego serwis laptopów. Od lat serwisujemy sprzęt Hp dla firm instytucji i klietów indywidualnych. Stale notujemy wzrost liczby dostarczanych do nas laptopów. Duży wkład w stabiln± pozycję serwisu na tle konkurencji owocuje zaufaniem klientów i wysokim wskaĽnikiem przywi±zania do firmy
  http://www.serwishp.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt