Programy dla firm
 • Norma PRO

  Norma PRO
  Oprogramowanie, które polecamy istnieje na rynku już od jakiego¶ czsu. Wydawca zadbał, aby dostarczane przez niego programy spełniały oczekiwania pracowników budowlanych. Wyj±tkowo zwracamy uwagę na kompleksowy pakiet oprogramowania pod nazw± System Athena. W skład pakietu wchodzi wiele programów potrzebnych przedsiębiorstwom ogólnobudowlanym i specjalistycznym. Dla przykładu Norma PRO to powszechnie znany i ceniony program kosztorysowy. Dzięki ATHProject wczytasz skonstruowane kosztorysy do MS Projecta. Viking zapewni pomoc w oszacowaniu Warto¶ci Kosztorysowej Inwestycji. To tylko niektóre z obszernej oferty Systemu Athena. Zapraszamy do naszego sklepu.
  http://www.pakietkosztorysanta.programy-kosztorysowe.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Aktuariusz - systemy ERP

  Aktuariusz - systemy ERP
  Systemy ERP tworzone przez firmę Aktuariusz stanowi± najnowocze¶niejsze rozwi±zanie w dziedzinie programów dla firm. Ł±cz± one w sobie prostotę działania, lekko¶ć konstrukcji programistycznej, prosty sposób rozbudowy oraz aktualizacji oprogramowania.
  http://aktuariusz.portabilo.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • oprogramowanie enova

  oprogramowanie enova
  Erp-enova program na specjalistów. W dobie zmian i innowacyjnych technologii watro zainteresować się możliwościami jakie daje nowoczesne oprogramowanie klasy ERP. Erp enova należy do tej właśnie grupy programów prostych w obsłudze a jednocześnie automatyzuje procesy w firmie. Kolejna zaleta jest jego modułowa budowa, dzięki niej sprawdza się w małych jak i dużych przedsiębiorstwach. Dużym osiągnieciem twórców programu jest to iż potrzeby pracowników decydują jakie opcje systemowe zostaną uruchomione w programie Enova.
  http://erp-enova.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Dedykowane oprogramowanie

  Dedykowane oprogramowanie
  Szukasz profesjonalnego oprogramowania, ktore moglbys wdrozyc w swoim przedsiebiorstwie? Zainteresuj sie tresciami publikowanymi na naszej stronie internetowej. Dowiesz sie tutaj wszystkiego na temat specjalistycznych programow firmowych dedykowanych miedzy innymi branzy przemyslowej czy produkcyjnej. Piszemy rowniez o systemach MES, antywirusach i controllingu.
  http://www.systemy.do-dupy.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt