Poezja

<wróć 0 1 dalej> • Poezja i literatura

  Poezja i literatura
  Poezja cyt.: Cóż za styl, cóż za pomieszanie taktów, formy. Wibracja ksylofonu na kształt skrzypków. Tak, to ona, rozpalona fraza stroma, kontrabasu, czasu histerycznej pełni. Okruch szczę¶cia, nić lubiana w normalno¶ci, grymas rzędów melomanów: Ach, och, oj ... Cóż to jest ...Gdzie jest nasz kochany solista...
  http://www.poezja.katkara888.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Wiersze o miło¶ci

  Wiersze o miło¶ci
  Wiersze.info.pl to mnóstwo najlepszych wierszy o miło¶ci. Wiersze miłosne piękne i wzruszaj±ce. Wiersze.info.pl to wiersze o miło¶ci w ilo¶ci przekraczaj±cej 3500 wierszy. Nasza baza zawiera wiersze miłosne ponad 300 poetów między innymi Adama Asnyka. Wiersze miłosne, które tutaj znajdziesz to intelektualny afrodyzjak. Na Wiersze.info.pl możesz ogl±dać listę najczę¶ciej czytanych poetów, najczę¶ciej czytanych wierszy miłosnych, możesz wybrać losowy wiersz o miło¶ci lub po prostu wy¶wietlić listę wierszy o miło¶ci i poetów. Przeczytaj najlepsze wiersze miłosne, zacytuj swojej ukochanej lub ukochanemu, napisz li¶cik, b±dĽ romantyczny.
  http://www.wiersze.info.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Portal literacki

  Portal literacki
  Portal literacki po¶więcony promocji młodych twórców. Znajdziesz tutaj wiele tekstów takich jak: wiersze, opowiadania, recenzje, artykuły i wywiady. Każdy może udostępniać swoje prace. Poznasz wiele ambitnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Szansa na rozwój swojego talentu pisarskiego.
  http://wpmt.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Mroczny wicher

  Mroczny wicher
  Jeste¶ ciekawy tego, co szepcze mrok kiedy kto¶ go słucha? Jeżeli tak, zapraszam na bloga po¶więconego zagadnieniom ciemno¶ci. Oppisane zostały także w czę¶ci podstawy filozofii mroku - dla ludzi, którzy pragn± rozwijać swoje zaineresowania pod kierunkiem ezoteryki b±dĽ okultyzmu, ale nie tylko. Mile widziani s± również ci, którzy dopiero co wstępuj± na ¶cieżkę duchowego rozwoju, aby poznali zalety i wady zagłębiania się w mrok.
  http://mrocznywicher.blogspot.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biznes w Unii Bramy Budownictwo Akcesoria biurowe Akcesoria i ¶rodki do pielęgnacji obuwia i skór Akcesoria meblowe Literatura Malarstwo Metaloplastyka E-biznes E-booki Emule
http://malowanie-poznań.pl. http://malowanie-poznań.pl oferuje usługi remontowe i malarskie.
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urz±dzenia do mycia.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt