Spis tre¶ci

Sprzęt muzyczny

<wróć 0 1 dalej> • Sklep muzyczny Netstore

  Sklep muzyczny Netstore
  Sklep muzyczny Netstore oferuje sprzęt muzyczny po najniższych cenach. Każdy z pewno¶ci± znajdzie co¶ dla siebie. Bogata oferta sprzętu audio dla muzyków, studiów nagraniowych, DJ-ów, klubów, dyskotek, szkół, a także stacji radiowych i telewizyjnych. Doskonałe i niedrogie instrumenty z rekomendacj± gwiazd. Znajdziesz tutaj nagło¶nienie, gitary elektryczne, akustyczne,klasyczne, mikrofony, o¶wietlenie estradowe, wzmacniacze mocy, miksery i wiele innych produktów. Zapraszam do wej¶cia na stronę www.netstore24.pl Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakupie sprzętu. Naszym celem jest satysfakcja każdego klienta zakupów.
  http://www.netstore24.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • rzutniki wynajem gdańsk

  rzutniki wynajem gdańsk
  Nasza firma w swojej ofercie posiada wysokiej jako¶ci projektory multimedialne i laptopy. W naszej ofercie znajd± Państwo również ekrany projekcyjne. wypożyczalnia projektorów, wynajem projektorów, wypożyczalnia ekranów projekcyjnych, wynajem ekranów projekcyjnych, projektor, wynajem komputerów, wypożyczalnia komputerów, wynajem plazm, wynajem laptopów, wypożyczalnia plazm, wypożyczalnia laptopów. Projektory multimedialne to tylko czę¶ć naszej oferty.
  http://www.e-projekcje.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Sprzęt Hi-FI

  Sprzęt Hi-FI
  DĽwięk odgrywa coraz większ± rolę w naszym życiu. Chcesz poczuć na własnej skórze co znaczy dobry zestaw gło¶nikowy oraz dĽwiękowy to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziesz na niej profesjonalne akcesoria dla ludzi lubi±cych czysty i przejrzysty dĽwięk. Nasze zestawy możesz podł±czyć do telewizora lub kina domowego. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do konsultacji z naszym ekspertem.
  http://hometec.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Naprawa instrumentów, fortepiany, pianina

  Naprawa instrumentów, fortepiany, pianina
  Znajdziecie tutaj Państwo zarówno informacje dotycz±ce fortepianów i pianin Wendl & Lung, które oferujemy jako wył±czny przedstawiciel w Polsce firmy Wendl & Lung z Wiednia, jak i wiadomo¶ci dotycz±ce nas samych, jako że oprócz prowadzenia firmy Fortepiano, aktywnie działamy zawodowo w branży muzycznej (pianistka, adiunkt w Katedrze Fortepianu w Bydgoszczy; technik budowy fortepianów, Filharmonia Narodowa w Warszawie). Fortepiany i pianina firmy Wendl & Lung nie ustępuj± innym instrumentom tej klasy dostępnym na naszym rynku zarówno pod względem jako¶ci brzmienia, jak i sprawno¶ci mechanizmu oraz staranno¶ci wykonania. Na arenie międzynarodowej s± cenione przez szerokie kręgi odbiorców.
  http://www.fortepiano.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt