Spis tre¶ci

Sala konferencyjna
 • Sala konferencyjna w ICES

  Sala konferencyjna w ICES
  Firma prowadzi szkolenia i kursy w zakresie komunikacji w biznesie oraz w sektorze społecznym. Oferowane przez firmę warsztaty skierowane s± zarówno do firm, jak i do osób prywatnych pragn±cych podnie¶ć swoje umiejętno¶ci komunikacyjne oraz zgłębić sztukę negocjacji. Ponadto ICES dysponuje eleganck± i komfortow± sal± konferencyjn± umożliwiaj±c± organizację prestiżowych konferencji, wystawnych bankietów oraz seminariów.
  http://www.ices.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Konferencje Warszawa

  Konferencje Warszawa
  Po zaaranżowanej konferencji warto jest odwiedzać Zamek królewski. Zachwycaj±cym miejscem na zaaranżowanie znamienitej szkolenia w Warszawie jest Hotel Bristol. Zorganizowanie solidnej konferencji biznesowej w Warszawie nie jest kwesti± dosyć tani±. Stolica jest klasycznym centrum biznesowym.
  http://www.konferencjewarszawa.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Konferencje Kraków

  Konferencje Kraków
  Je¶li szukasz o¶rodka na zorganizowanie konferencji biznesowej w Krakowie koniecznie wst±p na nasz portal. Wieliczka to piękny o¶rodek starodawny, lecz też sławne miejsce na stworzenie konferencji branżowej. Sale szkoleniowe w krakowskich obiektach s± bardzo nowoczesne. My¶lisz o zaaranżowaniu spotkania księgowego w Wieliczce wejdĽ na nasz serwis internetowy o tematyce konferencji.
  http://www.konferencjekrakow.com/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Konferencje ekonomiczne

  Konferencje ekonomiczne
  Dobry ekonomista potrafi odpowiednio inwestować pieni±dze. Ekonomia jest bardzo ważn± sfer± nauki. U nas odnajdziesz fajne miejsca na rady oraz konferencje. Ekonomista musi być na bież±co w swej dyscyplinie.
  http://www.konferencjeekonomiczne.org/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Imprezy i rozrywka

  Imprezy i rozrywka
  Na naszym blogu mamy zaszczyt przedstawić możliwości organizacji konferencji i imprez firmowych, sprawdzone miejsca, pomysły na organizację. Podpowiadamy, jaki lokal wybrać, gdzie zaopatrywać się w catering. Znajdziecie tu wiele porad na temat tego typu imprez. Nieobce są nam różne trendy, zatem spotkacie na blogu dużą różnorodność.
  http://www.imprezy.platyna4u.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urz±dzenia czyszcz±ce. Profesjonalnie urz±dzenia czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt