Spis tre¶ci

Odlewy

<wróć 0 1 dalej> • MOD-GUSS | odlewy staliwne, odlewy żeliwne i kolorowe

  MOD-GUSS | odlewy staliwne, odlewy żeliwne i kolorowe
  MOD-GUSS jest dostawc± czę¶ci maszyn które wykonywane s± na bazie odlewów. Odlewy staliwne, odlewy żeliwne lub kolorowe poddawane s± obróbce mechanicznej i dostarczane jako elementy gotowe do montażu. Specjalizujemy się w czę¶ciach do pomp takich jak: wirniki otwarte i wirniki zamknięte, korpusy pomp, obudowy, pokrywy. Realizujemy zlecenia jednostkowe i małoseryjne. Dorabiamy czę¶ci na bazie zużytego detalu, szkicu lub rysunku konstrukcyjnego. Zaufały nam największe firmy przemysłowe w kraju i zagranic±.
  http://www.mod-guss.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Firma Cichocki odlewnia metali nieżelaznych

  Firma Cichocki odlewnia metali nieżelaznych
  Odlewnia metali nieżelaznych jest przedsiębiorstwem założonym przez Marcina Cichockiego w m.st. Warszawa. Od 1975 roku wykonujemy odlewy w technologiach grawitacyjnej, kokilowej i ci¶nieniowej. W naszej firmie pracuj± wył±cznie fachowcy z wieloletnim do¶wiadczeniem. Wykonujemy odlewy ozdobne i przemysłowe. Serdecznie zapraszamy do naszej odlewni metali nieżelaznych.
  http://www.odlewniacichocki.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • kamieniarstwo

  kamieniarstwo
  Oferujemy odlewy w br±zie, mosi±dzu i aluminium z wzorów własnych lub powierzonych modeli oraz projektów opracowanych przez klienta. Specjalizujemy się w odlewaniu medali, okoliczno¶ciowych, statuetek, czę¶ci przemysłowychoraz galanterii sakralnej i kamieniarskiej.
  http://odlewniajanina.za.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Odlewnia dzwonów Jan Felczyński

  Odlewnia dzwonów Jan Felczyński
  Pracownia ludwisarska Jana Felczyńskiego to odlewnia dzwonów istniej±ca od 1808 roku. Specjalizujemy się w manufakturze najwyższej jako¶ci dzwonów ko¶cielnych oraz dzwonów okrętowych i okazjonalnych. Oferowane przez nas dzwony ko¶cielne s± odlewane z najlepszych materiałów według starej ludwisarskiej tradycji. Podstawowymi materiałami do wyrobu dzwonów s± miedĽ i cyna. Wła¶ciwe proporcje, dobre wymieszanie topionych materiałów, temperatura masy w chwili odlewu wpływaj± nie tylko na dĽwięk i ton dzwonu, ale i na jego wygl±d, kolor i połysk. Obok tradycyjnych dzwonów ko¶cielnych wykonujemy również szeroki asortyment dzwonków okrętowych, dekoracyjnych i okoliczno¶ciowych.
  http://www.janfelczynski.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła ŁódĽ. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła ŁódĽ . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż my¶lisz.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt