Spis tre¶ci

Drukarnie

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej>

 • Plakaty
  Strona firmy PlakatXXL oferuj±cej usługi typu drukowanie zdjęć, wywoływanie zdjęć, oraz plakaty. Firma specjalizuje się w wydruku zdjęć - plakatów o szeroko¶ci do jednego metra. Wszystkich zainteresowanych wyeksponowaniem swoich zdjęć na dużym formacie serdecznie zapraszamy na stronę internetow±.
  http://www.plakatxxl.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • Nadruki reklamowe
  Wykonujemy nadruki reklamowe na wszelkiego rodzaju materiałach. Nasza firma od wielu lat zajmuje sie sitodrukiem, specjalizujemy sie w produkcji flag i chor±giewek. Nadruki na tkaninach, poligrafia, banery reklamowe. Każdy znajdzie u nas cos dla siebie. Zapraszamy bardzo serdecznie.
  http://flagi24.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
 • Etykiety
  Maxmedia - Agencja Reklamy i Drukarnia Bydgoszcz. Drukarnia obsługuje klientów z całego kraju. Oferujemy plakaty, foldery i tablice reklamowe, wizytówki, ulotki, opakowania oraz kalendarze reklamowe. W ofercie też reklama na samochodach i autobusach w Bydgoszczy.
  http://www.maxmedia.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • DrukujTanio.com - drukarnia, projekty, cennik, steska...
  Firma nasza oferuje kompleksow± obsługęw zakresie poligrafii, promocji i gadżetów reklamowych. Posiadamy własny park maszyn offsetowych oraz maszyn pomocniczych: Masyzna do druku offsetowego Polly 746, maszyna offsetowa Planeta, system do oprawy broszur DUPLO 2000, oklejarka DUPLO do oprawy miękkiej i klejenia bloczków(notesów), gilotyna Maxima 115, falcerka, CTP- Hightwater, skaner będnowy, profesjonale studio fotograficzne, bigówka, i wiele innych.
  http://www.drukujtanio.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


 • CELMAN LENTICULAR , LENTICULAR PRINTING 3D
  Jeste¶my jedn± z nielicznych drukarni która zajmuje się drukiem na PCV priplak lub lentucular. Drukujemy na formacie B2 , krutki czas realizacji oraz perfekcja wykonania to nasze atuty. Zajmujemy się drukiem na materiale zwanym lenticular pragniemy zaproponować usługę druku wizytówek plakatów oraz produkcje opakowań w tej technologi. Jako nieliczni w europie zajmujemy się drukiem obrazów 2 fazowych. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do druku na lenticular tworzymy dowolne kompozycje graficzne. Możemy okre¶lić siłę wrażeń przestrzennych, okre¶lić odległo¶ć obiektów od obserwuj±cej wydruk osoby.
  http://www.3d-lenticular-printing.co.uk
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt