Spis tre¶ci

Agencje Ochrony

<wróć 0 1 2 3 dalej> • ochrona osób i mienia

  ochrona osób i mienia
  Special Services to firma, która powstała na zasadach okre¶lonych w Ustawie z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia i działa w oparciu o koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Do głównych zadań firmy należy: ¶wiadczenie usług w zakresie ochrony fizycznej, ochrony transportów, ochrony osób (tzw. VIP-ów), oraz sporz±dzanie planów ochrony obiektów, jak też ochrona zespołów muzycznych, ochronę dzieci w drodze do i ze szkoły, Zajmujemy się ¶ci¶le okre¶lon± i w±sko wyspecjalizowan± dziedzin± jak± jest zarówno całodobowa jak i doraĽna ochrona osób. Klientom naszym oferujemy pełen zakres usług. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami.
  http://www.specialservices.prv.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Monitoring Szczecin

  Monitoring Szczecin
  Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem i instalowaniem monitoringu w obiektach prywatnych i publicznych. Instalujemy i projektujemy monitoring IP oraz tradycyjny analogowy CCTV. Działamy na terenie Szczecina oraz w całym Zachodniopomorskim.
  http://www.monitoring-szczecin.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • ochrona Poznań

  ochrona Poznań
  W naszej ofercie ochrona osób i mienia oraz monitoring firm, domów, mieszkań (Poznań i Wielkopolska). Instalujemy również alarmy, systemy alarmowe zarówno dla strefy biznesowej jak i prywatnej - realizowane w porozumieniu Monitoring Wielkopolski. Jeżeli wcze¶niej szukali¶cie Państwo ochrony mienia i osób nie mog±c znaleĽć informacji lub zetknęli¶cie się z niedbałymi wykonawcami - nie musicie szukać dalej! Oferujemy pełen zakres usług ochrony pocz±wszy od darmowego projektu systemu alarmowego poprzez instalacje, kończ±c na podpisaniu umowy w zakresie ochrony fizycznej lub na monitoring. Na stronie również informacje dzięki którym potraficie Państwo wła¶ciwie dobrać składniki ochrony i czuć się bezpiecznie!
  http://www.securi.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • monitoring Poznań

  monitoring Poznań
  W ofercie profesjonalny monitoring firm -przedsiębiorstw, instytucji, zakładów produkcyjnych oraz domów jednorodzinnych. Zapewniamy profesjonaln± obsługę pocz±wszy od doboru i instalacji systemu alarmowego, wyboru odpowiedniego systemu łaczno¶ci poprzez podpięcie do systemu powiadamiania i nadzoru agencji ochrony działaj±cej w zrzeszeniu monitoring wielkopolski. Dzięki zrzeszeniu agencji ochrony mamy zdecydowan± przewagę nad konkurencj± zarówno pod k±tem kosztów usługi jak i czasów dojazdu ale przedewszystkim profesjonalizmu i skuteczno¶ci działania.
  http://www.securi.pl/monitoring_poznan.php
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? WejdĽ na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jako¶ci usługi. Zapraszamy

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt