Spis tre¶ci

Masaż limfatyczny

<wróć 0 1 dalej> • masaż limfatyczny

  masaż limfatyczny
  Masaż limfatyczny ma szczególne zastosowanie w usuwaniu obrzęków. Opiera się na czterech zasadniczych technikach: głaskaniu, rozcieraniu spiralnym, rozcieraniu kolistym i ugniataniu lub ucisku. Istotn± spraw± jest podwójne opracowanie stawów.
  http://www.masaz-laseroterapia.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaż Poznań

  Masaż Poznań
  Poszukujesz od masażu zminimalizowania bólu czy jedynie relaksu, a może chciałby¶, by zregenerował twoj± skórę? Masaże proponowane przez Body Art w Poznaniu działaj± wielokierunkowo. Możesz jednocze¶nie pielęgnować swoj± skórę i przywrócić ciału niezbędn± siłę. Opowiedz o swoich kłopotach i codzienno¶ci. Na podstawie szczegółowych rozmów masażysta ustali Ľródło problemu i zaproponuje skuteczn± pomoc w postaci jednego z szeregu zabiegów.
  http://www.bodyart.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • thai massage

  thai massage
  Masaż tajski warszawa, thai massage. Masaż tajski (thai massage) pojawił się dosyć niedawno w Europie, natomiast jego korzenie sięgaj± czasów starożytnych. Jest jedn± z azjatyckich metod relaksacyjno-leczniczych praktykowanych od ponad 2,5 tysi±ca lat w medycynie Wschodu. Obecnie stanowi poł±czenie elementów jogi z tradycyjnymi technikami masażu chińskiego Tui Na
  http://www.masaztajski.co
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaż Zduńska Wola

  Masaż Zduńska Wola
  Dajemy Ci szansę, bo &#8222;Fit-Med&#8221; to witalno¶ć i fitness. Prawidłowy i systematyczny trening pozwala unikn±ć wielu problemów zdrowotnych, jest gwarancja dobrej kondycji i lepszego samopoczucia, jak również samooceny. Zapraszamy na masaże! Masażem nazywamy oddziaływanie bodĽcami mechanicznymi na tkanki organizmu, przy biernym zachowaniu masowanego pacjentami
  http://www.fit-med.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaż w Częstochowie

  Masaż w Częstochowie
  Strona internetowa po¶więcona tematyce masażu. Bogactwo technik wykorzystywanych w masażu czyni go niezwykle skutecznym lekarstwem dla każdego kto cierpi z powodu różnych dolegliwo¶ci. Chwyty wykorzystywane w masażu pozwalaj± opracować dokładnie powierzchowne i głębokie warstwy tkanek. Masaż pomoże rozluĽnić napięte mię¶nie, które często powoduj± nieprzyjemne skutki takie jak bóle kręgosłupa, głowy, barków. Aby unikn±ć tych problemów warto korzystać z masażu również profilaktycznie. W mojej ofercie znajduj± się szeroka gama masaży np. masaż leczniczy, klasyczny, drenaż limfatyczny, relaksacyjny i inne.
  http://www.masaz-czestochowa.info
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura ogrodu Architektura wnętrz Archiwizacja Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urz±dzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekaj± na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt