Spis tre¶ci

Agencja rekrutacyjna
 • www.intendi.com.pl

  www.intendi.com.pl
  Firma Intendi oferuje kompleksowe usługi dla biznesu (spółki, działalno¶ci) oraz dla klientów spersonalizowanych z zakresu Human Resources Management. Szeroki wachlarz szkoleń i wieloletnie wiedzę praktyczn± pozwala nam dostosować ofertę do realnych wymagań klienta. W jej zakresie jest szeroko pojęty consulting HR: assessment, development center, wsparcie personalne, a również coaching menedżerski. Jako agencja rekrutacyjna trudnimy się pełnym procesem rekrutacyjnym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze starann± ofert± na szkolenia i consulting na witrynie internetowej.intendi.com.pl.
  http://www.intendi.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • http://perfekt-pflege24.pl

  http://perfekt-pflege24.pl
  Perfekt Pflege24 po¶redniczy w podjęciu pracy jako opiekun ludzi starszych, głównie w Niemczech. Organizujemy wyjazdy do konkretnych rodzin. Staramy się adekwatnie dobierać opiekunki i osoby potrzebuj±ce pomocy, by przyniosło to zadowolenie obydwu stronom, które w większo¶ci wypadków owocuje latami współpracy. Opieka ludzi starszych jest bardzo wymagaj±cym zajęciem, skomplikowanym fizycznie jak również psychicznie, dlatego z naszej strony zapewniamy opiekunkom godne warunki pracy oraz dodatkowo poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli już czujesz, że praca za granic± jako opiekunka to wyzwanie, któremu sprostasz- zgło¶ się do nas na http://perfekt-pflege24.pl/
  http://perfekt-pflege24.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekaj± na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca doktorska. Szukasz pomocy? praca doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt