Spis tre¶ci

Agencja rekrutacyjna
 • www.intendi.com.pl

  www.intendi.com.pl
  Firma Intendi oferuje kompleksowe usługi dla biznesu (spółki, działalno¶ci) oraz dla klientów spersonalizowanych z zakresu Human Resources Management. Szeroki wachlarz szkoleń i wieloletnie wiedzę praktyczn± pozwala nam dostosować ofertę do realnych wymagań klienta. W jej zakresie jest szeroko pojęty consulting HR: assessment, development center, wsparcie personalne, a również coaching menedżerski. Jako agencja rekrutacyjna trudnimy się pełnym procesem rekrutacyjnym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze starann± ofert± na szkolenia i consulting na witrynie internetowej.intendi.com.pl.
  http://www.intendi.com.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • http://perfekt-pflege24.pl

  http://perfekt-pflege24.pl
  Perfekt Pflege24 po¶redniczy w podjęciu pracy jako opiekun ludzi starszych, głównie w Niemczech. Organizujemy wyjazdy do konkretnych rodzin. Staramy się adekwatnie dobierać opiekunki i osoby potrzebuj±ce pomocy, by przyniosło to zadowolenie obydwu stronom, które w większo¶ci wypadków owocuje latami współpracy. Opieka ludzi starszych jest bardzo wymagaj±cym zajęciem, skomplikowanym fizycznie jak również psychicznie, dlatego z naszej strony zapewniamy opiekunkom godne warunki pracy oraz dodatkowo poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli już czujesz, że praca za granic± jako opiekunka to wyzwanie, któremu sprostasz- zgło¶ się do nas na http://perfekt-pflege24.pl/
  http://perfekt-pflege24.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
pisanie doktoratu. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoj± słab± stron± jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie doktoratu to błahostka.
maszyny czyszcz±ce lewi-polska. Nasze maszyny czyszcz±ce lewi-polska to najlepsza jako¶ć na rynku w¶ród urz±dzeń sprz±taj±cych.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt