Spis tre¶ci

Masaże lecznicze

<wróć 0 1 2 dalej> • Masaż w Częstochowie

  Masaż w Częstochowie
  Masaż leczniczy jest mechanicznym pobudzaniem za pomoc± r±k w celach leczniczych mię¶ni. Wyróżniamy kilka podstawowych chwytów, dzięki którym masaż przynosi ulgę w bólu. Te cztery chwyty to: głaskanie, ugniatanie, rozcieranie, oklepywanie. Stosuj±c masaż leczniczy działamy nie tylko na ciało, ale również na duszę
  http://www.fizjo-limf.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaż Szczecin

  Masaż Szczecin
  Masaż jest to ¶wietny sposób na przywrócenie dobrego samopoczucia i osi±gnięcie bardziej skutecznej regeneracji całego organizmu po czasie nasilonego wysiłku w pracy i codziennym życiu. Zapraszamy Państwa do gabinetu rehabilitacji ruchowej Magdaleny Sławicz w Szczecinie, w którym obok masażu relaksacyjnego mog± się Państwo poddać specjalistycznym zabiegom masażu leczniczego, ponieważ nasz gabinet nie jest zwykłym gabinetem masażu, ponieważ zatrudniamy wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Nie czekaj aż poczujesz się fatalnie, już dzisiaj przyjdĽ do naszego salonu.
  http://www.rehabilitacje.szczecin.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaż Gdańsk

  Masaż Gdańsk
  W pracowni dietetycznej Mr and Mrs Beauty udziela porad dietetyk. Można się tu też zapisać na masaż. Jeżeli lubisz masaż gor±c± czekolad± Gdynia Gniewska to miejsce, gdzie można go sobie zapewnić. Jedynie korzystaj±c z pomocy dietetyka można zorganizować zdrowe odchudzanie Gdynia Mr and Mrs Beauty przedstawia na witrynie cennik dotycz±cy zabiegów kosmetycznych. Odbiorcy do¶ć często decyduj± się na masaż relaksacyjny. Poradnia Dietetyczna Gdynia Mr and Mrs Beauty gwarantuje fachowe testy pokarmowe. Zajrzyj na stronę, a dowiesz się jakie choroby mog± stać się przyczyn± alergii pokarmowej.
  http://www.mr-mrsbeauty.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Masaz ciała

  Masaz ciała
  Zapewne nie każdego dnia spotykasz się postaciami, jakie na temat masażu maj± do wyrażenia cokolwiek więcej niż tylko niczym niepopart± teorię, dlatego aby człowiek zdołał w tej chwili poczytać na temat wielkiej sile oddziaływania masażu. Masaż buzi jest jednym z najefektywniejszych jak nie najlepszym fortelem na fałdy. Przede wszystkim rezultaty s± zauważalne nader błyskawicznie, za¶ już sam fortel oddziaływania jest nieskomplikowany tudzież bezkonfliktowy z własn± natur±.
  http://apmasaze.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
profesjonalny druk na płótnie Textileprint. profesjonalny druk na płótnie Textileprint z wykorzystaniem najnowszych technologii.
Apteki. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Apteki medyczne.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt