Spis tre¶ci

Chemia przemysłowa

<wróć 0 1 2 dalej> • Sól drogowa - hurtownia

  Sól drogowa - hurtownia
  Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogow± luzem jak i workowan± po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składaj±ce się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ci±gników siodłowych. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilo¶ci towaru &#8211; od 1 tony.
  http://www.cetex-sol.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Ataszek - produkty Loctite

  Ataszek - produkty Loctite
  Serwis ten został stworzony po to, by dostarczał szybkiej i skutecznej pomocy dla osób, które maj± dokonać wyboru jednego z produktów marki Loctite. Oferujemy szerok± gamę klejów Loctite, uszczelniaczy oraz produktów chemicznych, które pomog± specjalistom w utrzymaniu urz±dzeń w ruchu, w naprawianiu oraz przedłużaniu żywotno¶ci zakładu i pracuj±cego w nim sprzętu. Nadaj± się one do stosowania w każdym kraju, gdyż spełniaj±, a nawet przewyższaj± krajowe i międzynarodowe standardy. Ogromna gama produktów oferuje niezrównane działanie w przypadku nawet najbardziej wymagaj±cych zastosowań w przemy¶le motoryzacyjnym, mikroelektronicznym, lotniczym oraz medycznym, w ponad 80 krajach na całym ¶wiecie.
  http://www.kleje-loctite.com
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Producent opakowań z tworzyw sztucznych

  Producent opakowań z tworzyw sztucznych
  Butelki z atomizerem, nasady i nakrętki, pojemniki, kanistry 1l, koszyczki WC ? akcesoria producenta opakowań z tworzyw sztucznych. Misj± firmy WAMA jest troska o wszechstronno¶ć i profesjonalizm obsługi oraz najwyższy poziom produktów. Wszystkie plastikowe rozwi±zania przeszły testy jako¶ciowe ? realizowano je z uwzględnieniem niezbędnych certyfikatów. Usługobiorców indywidualnych i firmy zainteresowane produktami zachęcamy do kontaktu.
  http://www.wama-opakowania.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • AdBlue

  AdBlue
  Działaj±cy od 10 lat we Włocławku krajowy zespół Grupy Kruse prowadzi sprzedaż chemii przemysłowej, w szczególno¶ci Adblue. Adblue to roztwór mocznika stosowany w silnikach Diesla z systemem SCR, który wywołuje rozłożenie szkodliwych dla ¶rodowiska tlenków azotu. W podaży firmy osi±galne s± dodatkowo zbiorniki magazynowe, w tym zbiorniki do magazynowania Adblue, produkty chemii bazowej, dodatki specjalistyczne. Kruse zaprasza do współpracy zwłaszcza stacje paliwowe, firmy handlowe i transportowe. Szczegóły oferty znajduj± się na stronie internetowej firmy.
  http://www.krusechemia.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? OdwiedĽ nasz± stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajd± Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jako¶ć!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt