Spis tre¶ci

Muzyka

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>

 • Sprzedam fortepian - Fortepiano
  Zajmujemy się sprzedaż± fortepianów i pianin. Oferujemy także renowację i strojenie tych instrumentów. Firma jest jedynym przedstawicielem na Polskę producenta fortepianów i pianin - Wendl & Lung z Austrii. Dla studentów mamy specjaln± zniżkę na indeks.
  http://www.fortepiano.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3

  Darmowe mp3 / Wyszukiwarka mp3
  Wła¶nie ruszyła nowa wyszukiwarka mp3 na www.mp3-szukaj.eu .To pierwsza tego typu wyszukiwarka z tak duż± baz± darmowych i legalnych plików mp3, dzięki której łatwo i szybko znajdziesz swój ulubiony kawałek. Z nami wyszukasz piosenki z całego ¶wiata, utwory stare i najnowsze - zawsze bez trudu. Zapraszam na mp3-szukaj.eu tak często, jak tylko będziesz potrzebować darmowej piosenki mp3.
  http://www.mp3-szukaj.eu
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Sklepy muzyczne

  Sklepy muzyczne
  Sklepy muzyczne działaj±ce w internecie zapewni± doskonał± obsługę techniczn±. Ważna jest jako¶ć kolumn, mikrofonów i kompresora oraz ogółu instrumentów muzycznych. S± gitary, perkusje, instrumenty klawiszowe. W sieci nabyć można także: Di-boxa, mixer dĽwięku, profesjonalne słuchawki i halogenowe żarówki, czyli elementy odpowiedzialne za efekt jakim jest dĽwięk na sali i w plenerze. Istotna jest również instalacja sprzętu. OdwiedĽ nasz sklep, a na pewno się nie zawiedziesz!
  http://www.e-musicshop.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Podkłady muzyczne i aranżacje

  Podkłady muzyczne i aranżacje
  Podkłady muzyczne dla wokalistów, na imprezy, do ćwiczeń, do karaoke itd. Podkłady czyli ¶cieżki dĽwiękowe wykonywane s± za pomoc± profesjonalnych instrumentów, sampli i samplerów. Odbywa się to poprzez nagrywanie tak jak w studiu pojedyńczych ¶cieżek a następnie miksowanie za pomoc± odpowiednich programów komputerowych. Podkłady muzyczne można kupić gotowe w naszym sklepie lub zamówić. Podkłady na zamówienie realizujemy z przysłanego materiału. Może to być nagranie, ¶cieżka dĽwiękowa w formacie MP3 lub plik MIDI. Inne nazwy podkładów muzycznych to: playback, aranżacja, karaoke mp3, plejbek. Aby użyć podkładu do karaoke potrzebny jest tekst. Znalezienie tekstu do piosenki nie stanowi problemu.
  http://www.playback-artim.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Gry Losowe Online Gry jawa Gry muzyczne Matematyka Medycyna Nauka jazdy Ekstremalne Fitness Formuła 1 Ezoteryka Festyny Filmy
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgło¶ się do nas!
laboratorium Vetcomplex. ¦wiadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt