Spis tre¶ci

Sale konferencyjne Nowy S±cz
  • sale konferencyjne Nowy S±cz Dwórw Brzeznej

    sale konferencyjne Nowy S±cz Dwórw Brzeznej
    Organizujesz spotkania biznesowe na terenie Nowego S±cza i okolic, skorzystaj z oferty przygotowanej przez wła¶cicieli Dworu w Brzeznej. Mamy do zaoferowania dwie klimatyzowane sale, które moga pomie¶cić w sumie 200 osób. Smaczna kuchnia i nowoczesne urz±dzenia wg standardów europejskich.Dodatkowo dla zmęczonych go¶ci w ofercie mamy pokoje na poddaszu. A wszystko to w eleganckich dworskich wnętrzach, które specjalnie dla naszych Go¶ci przywrócili¶my do ¶wietno¶ci sprzed lat. Więcej informacji o naszych salach konferencyjnych, znajd± Państwo na naszej stronie www.dworwbrzeznej.pl Dwór położony jest w małym ale przepięknym parku, który wraz z nim tworzy miejsce o niepowtarzalnej atmosferze.
    http://www.dworwbrzeznej.pl
    Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Armatura instalacyjna Artykuły BHP Artykuły biurowe Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
maszyny czyszcz±ce. Profesjonalnie maszyny czyszcz±ce dla firm sprz±taj±cych i osób prywatnych.
praca licencjacka po angielsku. Szukasz pomocy? praca licencjacka po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt