Spis treści

Hale stalowe

<wróć 0 1 dalej> • Hale produkcyjne

  Hale produkcyjne
  Hale Produkcyjne obecnie wykonuje się wyłącznie z gotowych do złożenia półproduktów, które wytwarzane są w fabrykach. Dzięki takiemu rozwiązaniu montaż jest szybki i co ważniejsze ekonomiczny. Hale tego typu posiadają konstrukcje stalowe. W łatwy sposób można je także dostosować do przeznaczenia obiektu np. kiedy ma to być hala, w której będzie odbywać się produkcja.
  http://www.halmet.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hale namiotowe

  Hale namiotowe
  Zajmujemy się sprzedażą, wypożyczaniem i produkcją hal o lekkich namiotowych konstrukcjach. Firma nasza oferuje szeroką gamę hal i pawilonów namiotowych o różnorodnych zastosowaniach a także szatni i garderob. Nasze produkty doskonale nadają się do organizacji imprez plenerowych i pikników, oraz z powodzeniem spełniają funkcje magazynów.
  http://www.setter.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Płyta warstwowa

  Płyta warstwowa
  Płyta warstwowa. Naszym celem jest rozwój firm poprzez proponowanie gotowych rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych i obudowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od projektowania i dostarczenia materiałów, poprzez wykonawstwo i serwis. Naszą domeną jest szybkość wykonania, optymalnie zaprojektowana konstrukcja stalowa oraz zastosowanie wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych.
  http://www.plytawarstwowa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hapo Hale Namiotowe: hale magazynowe, namioty

  Hapo Hale Namiotowe: hale magazynowe, namioty
  Hapo Hale Namiotowe to znany i cieszący się zaufaniem Klientów na polskim rynku producent zaawansowanych technologicznie hal namiotowych i magazynowych. W produktach firmy od lat wykorzystuje się najbardziej nowatorskie i racjonalizatorskie technologie powstające w branży producentów hal o konstrukcjach stalowych i aluminiowych. Hapo Hale Namiotowe proponuje również wynajem namiotów i hal magazynowych na bardzo korzystnych i konkurencyjnych zasadach.
  http://www.hapo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Automat spawalniczy

  Automat spawalniczy
  Frezowanie wielkogabarytowe wykonujemy na wielkiej nawigowanej numerycznie wiertarko-frezarce UNION BFP 130 zaopatrzonej oprócz tego w stolik kręcony Ti800. Na wyżej wymienionej obrabiarce możliwe jest wykonanie następujących procesów w rodzaju: frezowanie wielkogabarytowe, gwintowanie otworów, toczenie poprzeczne oraz toczenie kołnierzowe z suportu aż do planowania. Nasza fabryka wytwarza ok. 600 ton konstrukcji wielkogabarytowych co miesiąc, co na przestrzeni roku wynosi ok. 7000 ton ogółu konstrukcji spawanych. Unikalna jakość naszych konstrukcji stalowych przyczyniła się do tego, że nasza fabryka zaskarbiła sobie zaufanie Zleceniodawców na rynkach całej Europy tudzież światowych.
  http://konstalex.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt