Spis treści

Developerzy

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej> • Invest Komfort

  Invest Komfort
  Nowe Orłowo to nazwa robocza dla przyszłego osiedla, które powstanie na terenie o powierzchni ok. 4,5 ha u zbiegu al. Zwycięstwa oraz ulicy Orłowskiej w Gdyni. Zapisy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego zezwalają na realizację kilkukondygnacyjnej wielorodzinnej zabudowy mieszkaniowej wraz z usługami. Invest Komfort - Wiarygodna i solidna firma developerska na rynku trójmiejskim. Specjalizuje się w realizacji inwestycji w prestiżowych lokalizacjach. Invest Komfort prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku, w tym czasie zrealizował 27 inwestycji, budując blisko 3000 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 190 tys. mkw.
  http://www.noweorlowo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • invest komfort

  invest komfort
  Galeria wszystkich obiektów developera Invest Komfort, tych wykonanych i obecnie budowanych. Charakter tworzonych przez Invest Komfort budynków jest bardzo złożony, chodź łączy je niemało wspólnych cech: unikatowa architektura, zaawansowanie technologicznie, ponadprzeciętna jakość, standard wykończenia oraz pedantyczna troskliwość o detale.
  http://www.invest-komfort-galeria.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • invest komfort

  invest komfort
  Mapa inwestycji dewelopera Invest Komfort. Poznaj najnowsze plany odnośnie nowych przedsięwzięć. Zapoznaj się z postępem inwestycji będących w realizacji. Tutaj wrzeszczcie znajdziesz szczegółowe informacje na temat inwestycji już ukończonych. Invest Komfort prowadzi działalność deweloperską od 1995 roku. W tym okresie zrealizował 23 inwestycje, tworząc ponad 2200 lokali mieszkalnych i usługowych o łącznej powierzchni ponad 140 tys. mkw.
  http://www.invest-komfort.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • invest komfort

  invest komfort
  Przewodnik inwestycyjny Invest Komfort po rynku mieszkaniowym. Wnikliwe wiadomości z rynku nieruchomości, fachowe prognozy, raporty i statystyki. Tutaj dowiesz o aktualnych trendach poznasz opinie znanych i cenionych ekspertów. Invest Komfort działa na rynku deweloperskim od 1995 roku. W tym okresie zrealizował 23 inwestycje, tworząc przeszło 2200 apartamentów mieszkalnych i usługowych o całkowitej powierzchni ponad 140 tys. mkw.
  http://www.invest-komfort.eu
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt