Spis treści

Przewóz osób

<wróć 0 1 2 3 dalej> • krajowy przewóz osób

  krajowy przewóz osób
  Nasza firma posiada Certyfikat na Międzynarodowy Przewóz Osób (F3) wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie.Realizujemy przewozy na terenie całego kraju, a także przewozy okazjonalne na trasach międzynarodowych na zamówienie Kontrahentów.Nasi kierowcy posługują się językami: angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, francuskim, czeskim. To doświadczeni i niezawodni mistrzowie swojego fachu.Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.
  http://bus24.biz
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Spedycja, transport, logistyka

  Spedycja, transport, logistyka
  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim stażem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste a co za tym idzie poprawiać efektywność. Ładunki obsługujemy koncertowo.
  http://www.paganini.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wynajem autokarów Warszawa

  Wynajem autokarów Warszawa
  Firma PTHU DAR-BUS działa w obrębie transportu osobowego tudzież przewozów autokarowych od ponad 15 lat. DAR-BUS wypracował sobie markę solidnego przewodnika, a jego oferta - autokary Warszawa cieszy się sporą popularnością. Dysponujemy certyfikatami na transport krajowy, międzynarodowy oraz komfortowymi autokarami. Mamy w zespole biegłych kierowców.
  http://www.dar-bus.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wynajem autobusów

  Wynajem autobusów
  Firma Kama Travel jest firmą usługową, istniejącą od 20 lat. Firma ma swoją siedzibę pod Warszawą i zajmuje się przewozem osób. Poleca także wynajem autokarów turystycznych i busów. Kadrę tworzą doświadczeni kierowcy, którzy spędzili w trasie tysiące godzin. Znając potrzeby rynku Firma gwarantuje krajową i międzynarodową obsługę wielu różnych imprez ? konferencji, wyjazdów biznesowych, wycieczek szkolnych, wyjazdów pielgrzymkowych, wyjazdów firmowych. Wynajem busów razem z kierowcą to popularna usługa, która cieszy się sporym zainteresowaniem. Kama Travel, funkcjonując w branży od 20 lat, pozyskała renomę wśród Klientów. Tani przewóz osób to domena Firmy ? szybko, sprawnie i bezpiecznie.
  http://www.kamatravel.com
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt