Spis treści

Materiały budowlane

<wróć 0 1 2 3 4 dalej> • Klinkier

  Klinkier
  Fromag prowadzi działalność od wielu lat. Domeną Naszej Firmy jest klinkier a także piaskowiec. Wśród artykułów znajdują się płytki elewacyjne, płytki podłogowe, cegła klinkierowa crh, okapniki, listwy wykończeniowe, nakrywy na słupki ogrodzeniowe, parapety zewnętrzne. Fromag jest znana z konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości oferty.
  http://www.fromag.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bart-Bet: trwałe i solidne materiały budowlane

  Bart-Bet: trwałe i solidne materiały budowlane
  Celem przedsiębiorstwa Bart-Bet jest wyrób produktów odpornych na niszczące działanie wody, zgodnych z wszystkimi obowiązującymi normami i posiadających Deklarację Zgodności. Produkcja rur i kręgów betonowych, koryt ściekowych, betonu towarowego i zapraw cementowych to dziedzina, w której firma Bart-Bet nie ma sobie równych, o czym świadczyć może niezmienne od wielu lat zaufanie klientów.
  http://www.bartbet.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Sklep internetowy Klinkier Online

  Sklep internetowy Klinkier Online
  Sklep Klinkier Online oferuje w ciągłej sprzedaży materiały budowlane z klinkieru w bogatym asortymencie obejmującym: cegły klinkierowe, płytki elewacyjne, klinkier brukowy. płytki schodowe, stopnice, daszki i inne elementy wykończniowe. Właściciel sklepu, Centrum Klinkieru jest dystrybutorem firm CRH-Klinkier, Klinkier Przysucha, Feldhaus, Cerg, Cerrad oraz szeregu innych producentów, oraz importerem produktów firm ABC Klinkier, Korzilius, Vandersanden, Muhr, Penter i innych.
  http://www.klinkieronline.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Klinkier z dostawą - Katowice, Sosnowiec, Gliwice

  Klinkier z dostawą - Katowice, Sosnowiec, Gliwice
  Uruchomione przeszło 20 lat temu przedsiębiorstwo Centrum Klinkieru sprzedaje produkty klinkierowe uznanych polskich i zagranicznych firm, takich jak na np.: Feldhaus, Wieneberger, Cerrad czy też QuickMix. Produkty klinkierowe znajdujące się w ofercie to między innymi: płytki klinkierowe, bruk klinkierowy, cegła ręcznie formowana, płytki schodowe i elementy dekoracyjne. Ofertę handlową uzupełniają oferowane produkty z grupy chemii do klinkieru. Centrum Klinkieru oferuje Kontrahentom możliwość skorzystania z dowozu nabytych artykułów. Samochody firmę Centrum Klinkieru posiadają na wyposażeniu HDS, umożliwiający sprawny rozładunek na placu budowy.
  http://www.centrumklinkieru.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt