Spis treści

Chemia przemysłowa

<wróć 0 1 2 dalej> • Sól drogowa - hurtownia

  Sól drogowa - hurtownia
  Firma oferuje sól do zimowego utrzymania dróg. W swoim asortymencie posiada zarówno sól drogową luzem jak i workowaną po 50 kg i 25 kg. Firma oferuje własne zaplecze transportowe składające się z nowoczesnych naczep samowyładowczych (24 tony lub 6 ton) oraz ciągników siodłowych. Oferowany towar może być dostarczany na terenie kraju jak i za granicę natychmiast po złożeniu zamówienia. Dostosowujemy się do potrzeb rynku, dlatego bez problemu oferujemy także transport mniejszych ilości towaru &#8211; od 1 tony.
  http://www.cetex-sol.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ataszek - produkty Loctite

  Ataszek - produkty Loctite
  Serwis ten został stworzony po to, by dostarczał szybkiej i skutecznej pomocy dla osób, które mają dokonać wyboru jednego z produktów marki Loctite. Oferujemy szeroką gamę klejów Loctite, uszczelniaczy oraz produktów chemicznych, które pomogą specjalistom w utrzymaniu urządzeń w ruchu, w naprawianiu oraz przedłużaniu żywotności zakładu i pracującego w nim sprzętu. Nadają się one do stosowania w każdym kraju, gdyż spełniają, a nawet przewyższają krajowe i międzynarodowe standardy. Ogromna gama produktów oferuje niezrównane działanie w przypadku nawet najbardziej wymagających zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym, mikroelektronicznym, lotniczym oraz medycznym, w ponad 80 krajach na całym świecie.
  http://www.kleje-loctite.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Producent opakowań z tworzyw sztucznych

  Producent opakowań z tworzyw sztucznych
  Butelki z atomizerem, nasady i nakrętki, pojemniki, kanistry 1l, koszyczki WC ? akcesoria producenta opakowań z tworzyw sztucznych. Misją firmy WAMA jest troska o wszechstronność i profesjonalizm obsługi oraz najwyższy poziom produktów. Wszystkie plastikowe rozwiązania przeszły testy jakościowe ? realizowano je z uwzględnieniem niezbędnych certyfikatów. Usługobiorców indywidualnych i firmy zainteresowane produktami zachęcamy do kontaktu.
  http://www.wama-opakowania.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • AdBlue

  AdBlue
  Działający od 10 lat we Włocławku krajowy zespół Grupy Kruse prowadzi sprzedaż chemii przemysłowej, w szczególności Adblue. Adblue to roztwór mocznika stosowany w silnikach Diesla z systemem SCR, który wywołuje rozłożenie szkodliwych dla środowiska tlenków azotu. W podaży firmy osiągalne są dodatkowo zbiorniki magazynowe, w tym zbiorniki do magazynowania Adblue, produkty chemii bazowej, dodatki specjalistyczne. Kruse zaprasza do współpracy zwłaszcza stacje paliwowe, firmy handlowe i transportowe. Szczegóły oferty znajdują się na stronie internetowej firmy.
  http://www.krusechemia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Hafty. Profesjonalny Hafty komputerowy.
http://www.woma-bus.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://www.woma-bus.pl

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt