Spis treści

Gabinety lekarskie

<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej> • Gabinety lekarskie - ortopeda, psychiatra, logopeda - Tychy

  Gabinety lekarskie - ortopeda, psychiatra, logopeda - Tychy
  Wiztyta u lekarza-specjalisty nie powinna być związana z długotrwałym staniem w kolejkach. Centrum Medyczne Hygea szanuje dla czasu Pacjentów, dlatego wizyta u specjalisty jest ustalana na pewną godzinę. Niezależnie od tego z usług którego ze specjalistów pracujących w Centrum będzie chciał Pacjent skorzystać, zostanie umówiony na konkretną godzinę, co w rezultacie skróci czas poświęcany wizycie u lekarza do absolutnego minimum. W Centrum Medycznym Hygea przyjmują lekarze-specjaliści wielu dziedzin medycyny: logopeda, neurolog, diabetolog, kardiolog oraz inni. Centrum świadczy swoje porady głównie mieszkańcom miasta Tychy oraz miejscowościach okolicznych, tj. w Bieruniu, Lędzinach, Pszczynie.
  http://www.cmhygea.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leczenie psychiatryczne Oświęcim i okolice

  Leczenie psychiatryczne Oświęcim i okolice
  Jest sporo ludzi, którzy cierpią na depresję, zaburzenia snu, nerwice i stany lękowe. Nerwice i stany lękowe występują z powodu przewlekły stres. Bezsenność dotyka większość ludzi występują kiedy głównie nadmiernego stresu. Kiedy te zaburzenia się pojawiają występuje wiele objaw stany lękowe osłabienie wybuchy złości. Wtedy bez leczenia się nie obejdzie. Stany te leczy lekarz psychiatra lek. med. Anita Synowska. Leczy w gabinetach na terenie województwa śląskiego i małopolski.
  http://www.psychiatratychy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leczenie żylaków - operacje laserowe

  Leczenie żylaków - operacje laserowe
  Gabinet Medyczny dr n.med Jacka Kosteckiego oferuje posługi z obrębu chirurgii naczyniowej i angiologii, m.in leczenie żylaków oraz kuracja miażdżycy. Poradnia wykonuje rozległy obszar badań diagnostycznych: USG Color Doppler, fotopletyzmografia, kapilaroskopia. Z świadczeń gabinetu można skorzystać w Katowicach
  http://www.leczeniezylakow.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Leczenie zawrotów głowy - laryngolog

  Leczenie zawrotów głowy - laryngolog
  Specjalistyczny gabinet lekaski prowadzony przez lek.med. Adama Synowskiego od lat trudzi się leczeniem chorób w obrębie głowy. Świadczone w gabinecie usługi obejmują operacje zatok przynosowych, migdałków podniebiennych, chirurgię przegrody nosa a także szereg mniejszych zabiegów laryngologicznych. Oprocz usług związanych z leczeniem operacyjnym gabinet pomaga pacjentom w zakresie leczenia chorób błędnika. Z oferty gabinetu skorzystało wielu Chorych cierpiących na zawroty głowy. Specjalistyczna praktyka lekarska znajduje się w mieście Tychy i swoją ofertę kieruje głównie dla mieszkańców Tychów oraz miast okolicznych: Mikołów, Bieruń, Oświęcim.
  http://www.zawrotyglowy.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt